Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Temmuz 2024

59. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı – Erzincan

59. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı – Erzincan

Türk Silahlı Kuvvetleri, vurucu kuvveti olan topçuların eğitimine özel önem göstermektedir. Topçu eğitimlerinin yapılması amacı ile Erzincan’da açılmış olan ve günümüzde de topçu erlerin eğitimlerini gerçekleştiren 59. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı, merkezi bir konumda yer almaktadır. askerlik.gen.tr Topçu eğitimi, zor olduğu kadar önemlidir. Stratejik bölgelerde görev yapan topçu birliklerine örnek vermek gerekirse, sınır ötesinde yürütülen (El-Bab Operasyonu) operasyonlarda topçular oldukça önemli bir görevi ifa etmektedirler. Eğitim sürecinde bütün erler, yetenekleri ve kapasitelerine göre farklı görevlerle görevlendirilerek eğitilmektedir. Türkiye’nin güzide illerinden biri olan, Doğu Anadolu Bölgesi’nin de stratejik şehirlerinden biri olan Erzincan’ın merkezine havayolu, tren, otobüs ve özel araçlar ile ulaşmak mümkündür.

Ulaşım Bilgileri

152 binlik nüfusa sahip Erzincan sınırlarındaki 59. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı, şehrin göbeğinde bulunuyor. Bu nedenle şehre ulaştıktan sonra birliğe ulaşmak da oldukça kolaydır. Uluslararası bir havalimanına sahip Erzincan’a uçak ile seyahat etmek zaman açısından büyük bir tasarruf sağlayabilir. Daha masrafsız bir seyahat etmek isteyenler şehirlerarası otobüsleri kullanabilirler. Ankara-Erzincan-Kars istikametinde gidip geri dönen tren hattı sayesinde, bu bölgelerden trenle yolculuk yapmak da mümkündür. Özel bir araç ile ülkenin tüm şehirlerinden zahmetsiz bir yolculuk sonucu kente ulaşabilirsiniz.

Özel Araç ile Ulaşım:

Erzincan şehri, 7 bölgeden de kolay ulaşılabilecek bir şehirdir. Bu şehirdeki 59. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’na ulaşmak için İstanbul’dan 1052 kilometre, Ankara’dan 688 kilometre, Sivas’tan 249 kilometre, Diyarbakır’dan 365 kilometre ve Bursa’dan 1080 kilometrelik bir yolculuk yapmak zorundasınız. Kent merkezi ile 59. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı arasında sadece 5 dakika bulunmaktadır.

Otobüs ile Ulaşım:

 1. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı, bütün acemi er eğitimi veren komutanlıklar gibi eğitim alacağı askerleri 4 dönem üzerinden silah altına almaktadır. Bahar, yaz ve güz dönemlerinde askere teslim olacaklar için şehirlerarası otobüs bulmak ve seyahat etmek kolay iken, kış döneminde bu şartlar biraz daha ağırlaşmaktadır. Kış döneminde otobüs seferlerinin sayısı azalırken yolculuk yoğun kar yağışları ve sert iklim şartları nedeniyle biraz daha uzun sürmektedir. Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerden direkt seferler bulunan kente, eğer şehrinizden otobüs seferi düzenlenmiyorsa, size yakın metropollerden birinde otobüse binebilirsiniz.

Ankara’dan 10,5 saat, İstanbul’dan 16,5 saat, İzmir’den 19 saat, Antalya’dan 20 saat ve Erzurum’dan 2 saatinizi alacak otobüs yolculuğunun ardından kente ulaşabilirsiniz. Erzincan Otogarı’nın çıkışında geçen otobüs ve minibüsler sayesinde 15 dakika içerisinde birliğe teslim olabilirsiniz.

Erzincan Otogarı ile irtibat kurarak bilgi almak isterseniz aşağıdaki telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Otogar Telefon Numarası: 0446 223 69 41 / 0446 223 69 42

Tren ile Ulaşım:

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından her gün Ankara-Erzincan-Kars istikametine giden ve aynı istikameti kullanarak geri dönen tren seferi düzenlenmektedir. Eğer bu kentlerden birinde iseniz tren seçeneğini de kullanabilirsiniz. Bu yolculuk daha uzun sürse de daha ekonomiktir. Erzincan Tren Garı’nda indikten sonra taksi, otobüs, dolmuş alternatiflerinden birine yönelebilir ve 20 dakikada 59. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’na ulaşabilirsiniz.

Tren seferleri ile alakalı detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki irtibat numaralarını kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Tren Garı Telefon Numarası: 0446 225 20 25

TCDD Telefon Numarası: 444 8 233

Hava yolu ile ulaşım:

Erzincan şehrinin büyümesi ile birlikte kentin gelişimine ayak uydurmak adına uluslararası bir havalimanı inşa edilmiştir. Askerlik eğitimi için Erzincan’a gitmek isteyenler, şehrin merkezinden 13 kilometre uzaklıkta bulunan Uluslararası Erzincan Havalimanı’nı kullanabilirler. Havalimanında indikten sonra HAVAŞ’a ait araçlar ile şehir merkezine gidebilir ve buradan yine taksi, otobüs, dolmuş kullanarak kısa sürede 59. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’na ulaşabilirsiniz.

Havalimanı ile ve uçuş ile alakalı tüm sorularınızı aşağıdaki numaraya iletebilir ve cevap bulabilirsiniz.

Uluslararası Erzincan Havalimanı Telefon Numarası: 0446 226 21 06

 1. Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı İletişim Bilgileri

Adres: 59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı Merkez/Erzincan

Telefon Numarası: 0446 223 68 10 / 0446 223 68 11 / 0446 223 68 12

59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı Hakkında Bilgiler

Acemi eğitimi için birliğine teslim olacak bütün asker adaylarının aklında bazı sorular vardır. Hangi maddeler yasaklı? Teslim olurken hangi evraklara ihtiyacım var?

59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’nda acemi eğitimi almak için birliğe gelen askerler, Cumartesi, Pazar ve tatil günlerinde de çalışan kayıt kabul merkezlerinde karşılanır. Burada nüfus cüzdanınız ve teslim evrakınızı hazır bulundurarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Birliğe giriş esnasında bütün asker adayları titiz bir aramadan geçirilirler. askerlik.gen.tr Bu nedenle yasaklı hiçbir cisim ve maddeyi yanınızda bulundurmamanız tavsiye edilir. Askeri birliklerde cep telefonu, radyo, kesici ve delici herhangi bir madde, yiyecek ve içecek, ses kayıt cihazı, cep kamerası, parfüm, laptop bulundurmak ve sokmaya çalışmak kesinlikle yasaktır. Cep telefonu haricinde bu yasaklı maddelerden hangisini getirirseniz getirin onlara el koyulur ve asla geri alamazsınız. Cep telefonları için ise farklı bir prosedür uygulanır. Evrak ve imza karşılığı teslim alınan cep telefonu, askerin acemilik eğitimi tamamlandıktan sonra şahsa teslim edilir.

Askerlik ciddi bir görev olduğu için tüm askerlerin aynı ciddiyeti taşıması gerekir. Bu nedenle bütün askerlerin aynı şekilde giyinmesi gerekmektedir. Bu düşünceden hareketle Türk Silahlı Kuvvetleri, bütün askerlerinin kıyafet ve diğer ihtiyaçlarını temin etmektedir. Kayıt işleminin ardından tüm erlere başta bot ve spor ayakkabı olmak üzere askeri kamuflaj, iç çamaşırı, eldiven, çorap, diş fırçası, diş macunu gibi temel ihtiyaçları verilmektedir. Size verilen tüm ürünlerin yırtık veya hasarlı olmadığından emin olun. Ayrıca bot ve spor ayakkabınızın numarasının da size uygun olmasına dikkat edin.

59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’nın içerisinde bulunan ATM’lerden para çekebilir, PTT şubesinden ise posta gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Sevdikleri ve aileleriyle irtibat kurmak isteyen tüm askerlerin kullanması için birlik içerisinde birçok ankesörlü telefon da bulunmaktadır. Ankesörlü telefonların kartlarını alabileceğiniz kantinlerden diğer temel ihtiyaçları da satın almak mümkündür.

Askerlik görevini yapmak için Türk Silahlı Kuvvetleri’ne teslim olan tüm askerler, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından sahiplenilir ve bütün ihtiyaçları ciddiyetle gözetilir. 59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’nda görev yapan er ve erbaşlar için son derece temiz ve nezih gazinolar ve aynı derecede temiz, düzenli yatakhaneler bulunmaktadır.

Sosyal ve Diğer Faaliyetler

Askerlik görevini yapabilir raporu verilen herkes, acemi eğitimi için silah altına alınır. Ancak bütün acemi eğitim birliklerinde asker adayları yeniden sağlık kontrolünden geçirilir. 59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’nda görevli sağlık personeli, buraya teslim olan bütün erleri sağlık kontrolünden geçirir. Eğitim süreci boyunca da bu sağlık merkezi, askerlerin sağlık ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışmaktadır.

59’uncu Topçu Eğitim Tugay Komutanlığı’nda askerlerin boş zamanlarını değerlendirebilmeleri için bir internet odası ve spor yapmak isteyenler için de masa tenisi ve spor tesisleri bulunmaktadır.

Yemin töreni, bütün askerler için kutsaldır. Yemin töreninden önce askerler, yürüyüş ve diğer eğitimlerden geçirilir. Tören günü geldiğinde bu gururu, aileleri ile paylaşmak isteyenlerin de törene ailelerini ve sevdiklerini davet etmelerine Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından izin verilmiştir.

 

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. murat dedi ki:

  ben izmirden murat, nasipse 3 eylül de gideceğim, izmirden gidecek var mı. iyi günler 0539 670 19 03

  1. Taner dedi ki:

   Ben de 3 eylülde gideceğim ama 6 eylülde kpss sınavı var ona girmem gerek. Bu konuda napmam gerekiyor. İdari işleri aradım bilgi almak için ama kimse çıkmıyor. Senin bi bilgin var mı bu konuda kardeşim

 2. Hasan dedi ki:

  Eylül 2020 de gidenler ya da olanlar wp grubu varsa dönün ya da kuralım
  Tel:5367086239

  1. Mehmet servet taviş dedi ki:

   Eylül 2020 de gidecegim wp gurubu kurulunca lutfen gruba alalim tel:05071947214 adana

 3. Recep dedi ki:

  31 aralık kayseriden gidecek varmı

  1. Ramazan Şahin dedi ki:

   Şubat Dönemi icin gidecek varsa watsabdan yazsın 05467977973

 4. Mustafa76 dedi ki:

  31 aralik olan yazsin 5061719942

  1. Recep dedi ki:

   Benimki nerelisin başkan

 5. muhittin dedi ki:

  Kısa dönem askerler59. topçuda erzincanda yemin töreninden sonra dağıtıma gitmek için kaçta çıkabiliyorlar kışladan. Akşam saat beşe otobüs bileti alınmış olsa asker terminale beşe kadar yetişebilirmi. hayırlı teskereler.

 6. Mustafa dedi ki:

  Arkadaşlar ben mustafa bende erzincan 59. Topcuya 23-29 tarihleri arasinda gelecegim whatsapp grubu varsa beni alir misiniz?
  05456915531

 7. Mustafa AKŞAHİN dedi ki:

  Arkadaslar ben mustafa bende 1. Celp doneminde erzincan 59. Topcu alayina 14 aralikta teslim olacagim. Whatsapp grubu varsa beni de ekler misiniz?
  05456915531

 8. Mustafa dedi ki:

  Arkadaslar ben mustafa bende 1. Celp doneminde erzincan 59. Topcu alayina 14 aralikta teslim olacagim. Whatsapp grubu varsa beni de ekler misiniz?
  05456915531

 9. Halil ibrahim dedi ki:

  2.Celp aralık ta teslim grup varsa ekleyebilir misiniz Halil İbrahim 5393096110

  1. Vedat dedi ki:

   Selam arkadaşlar benim teslim tarihi de 6 Aralık WhatsApp grubu varsa beni eklermisiniz.. BOLUdan Vedat
   0544 546 46 20

  2. Aykut dedi ki:

   Merhabalar dostum, benim acemi birligi de erzincan, merkez. 5 aralik teslim tarihi.

  3. Kazım dedi ki:

   Whatsapp grubu varsa beni de ekler misiniz Kazım Şimşek 2.celp 05060638111

 10. Mahsun soydan dedi ki:

  Tokattan geliyorum bende arkadaşlar 4 kasımda teslim olcam benide ekler misiniz
  05353880731

  1. Fatih Ersin dedi ki:

   3 Kasım da teslim olacağım beni de ekler misiniz?
   +90 (535) 599 26 22

  2. Ali ÖZDEMİR dedi ki:

   Arkadaşlar
   Erzincan 59. Topçu, 2. Celp dönemi için 05.12.2018 tarihinde Erzincan’da olacağım.
   Watsapp grubu var ise ekler misiniz?
   0545 686 11 57

   1. Aykut dedi ki:

    Merhabalar, bende topcu birligi 5 aralik teslim tarihi. Eger grup kurulduysa , ya da kurulmadiysa burada toplanalim derin.

 11. Mahmut dedi ki:

  Konya’dan geliyorum grup varsa ekleyin arkadaşlar
  05533146592

 12. Sami dedi ki:

  3 kasımda teslim olacagim osmaniye Kadirli den geliyorum grup varsa beni de ekleyin 05465435393

 13. Alperen dedi ki:

  Cuma günü erzincandayım eklermisiniz wp grubu varsa 05530674355

 14. Tufan dedi ki:

  Arkadaşlar grup kuran olduysa ekler misiniz 2.grup Aralık teslim
  05357252523

 15. ramazan dedi ki:

  bende denızlıden erzıncana topcu olarak gıdıyorum benı de guruba alırmısınız 05392325051

 16. Furkan dedi ki:

  Beni de ekleyin a grubu gidecekler 05370550600

 17. Halil ibrahim dedi ki:

  Celp 2 grup varsa eklermisiniz

 18. Çağlar dedi ki:

  2.grup kısa dönem gidecek olanlar wp grubu kuralım 0507 656 28 44

  1. Kubilay dedi ki:

   Grup varsa beni de ekleyebilirsiniz. 0554 136 90 96

   1. Emre dedi ki:

    Grup varsa benide eklermisiniz

  2. Emre dedi ki:

   Kısa dönem er 2.celp grubu sevk 5/12/2018

   1. Talha dedi ki:

    05549351094 grup varsa benide eklermisin kardesim

   2. Uğur dedi ki:

    Beni de ekler mısınız 0505 106 18 72

    1. Emre dedi ki:

     Grup varsa benide eklermisiniz 05350345124

     1. Muhammed Ali dedi ki:

      2. Grup varsa kısa dönem varsa ekler misiniz arkadaşlar. 05464729975

  3. Nazmi dedi ki:

   05449159797 arkadaşlar beni de ekleyin

  4. Mustafa Sarı dedi ki:

   Beni de ekleyebilirsin kardeşim.
   0533 427 18 06

  5. Mehmet dedi ki:

   05549201017

  6. Alihan dedi ki:

   Beni de ekleyin grup varsa kardeşlerim 0506 782 9122

  7. Emre dedi ki:

   Grup varsa benide eklermisiniz kardeşim , 05352027909

  8. Emre dedi ki:

   Gruba beni de ekleyin arkadaşlar. 555 005-94-37

  9. Emirhan dedi ki:

   kısı dönem 2.celp grubuyum bende
   whatsapp grubu varsa ekler misiniz 0535 285 29 34

  10. İbrahim dedi ki:

   Kısa dönem 2.celp whatsapp grubu varsa ekleyebilirmisiniz 0536 704 66 48

  11. muhammed dedi ki:

   benide ekleyin 05418516423

  12. Abdullah dedi ki:

   Aralık kısa dönem grup varsa benide ekleyin

   1. Abdullah dedi ki:

    5061671897

  13. Metin dedi ki:

   Grup varsa ekleyin 2. Grup Kısa dönem 0537 503 8960

 19. Ümit dedi ki:

  1 KASIM 1 CELP GİDENLER ARKDAŞLAR YORUMA NUMARASINI BIRAKSIN

  1. Ümit dedi ki:

   ERZİNCAN 59 HAV VE TOPÇU BİRLİGİNDE ASKERLİK YAPANLAR BİLGİ VEREBİLİRMİ

  2. Serhat dedi ki:

   Kardes mrb sen nerden gidiyorsun bende mersinden gelecem grup warsa ekle benide numaram.05467363347

  3. Cihat dedi ki:

   5398432402

  4. Ayhan dedi ki:

   5379837350 beni de ekleyin beyler

  5. Ömer Yağlı dedi ki:

   05468820142

  6. Hüseyin dedi ki:

   5395840758 eklersin kardeşim ben 1. Celpteyim

  7. Tayfur Başkan dedi ki:

   1 kasımda teslim olacağım bende 531 8867389

 20. Can dedi ki:

  Selam aleyküm grup kurcam bedelli 2 celp 05422092207 ekleyin

 21. Hüseyin dedi ki:

  2 celp dönemi arkadaşlar gurup varsa alın 🙂 0538 875 39 13 izmirden gidicem

  1. Berkay dedi ki:

   Gruba benide ekleyin 5310252145

 22. Kemal dedi ki:

  S.a arkadaşlar Gaziantep den gelicem ayın 8 ine 2. Celp gurup var mı 05313868034

  1. Berkay dedi ki:

   A.s bende 8 inde konya eregliden katilacam birlige

 23. ali kaplan dedi ki:

  2 celp bedelli watsap grubu… arkdaşlar numaram 0543 395 78 47

  k.maraştan yazıyorum

 24. Servet Çiftçi dedi ki:

  Wp grubu varsa beni de ekler misiniz?
  6 ekim 2b
  05319896334
  Servet Çiftçi – İstanbul

 25. ALİ dedi ki:

  6 ekim 2. celp Erzincan ( Bedelli ) 2018
  Grup varsa ekleyebilir misiniz,
  0530 245 74 14

  1. Mehmet dedi ki:

   6 Ekim 2. Celp dönemi Bolu’dan gelecem, whatsapp grubu varsa eklerseniz sevinirim. 05452129193 Mehmet

  2. Uğur dedi ki:

   https://chat.whatsapp.com/BRtWwBm22d8LSypBROAbXN 2. Celp için grup kurdum linkten gelebilirisiniz

 26. ALİ dedi ki:

  6 ekim 2. celp Erzincan ( Bedelli ) 2018
  Grup varsa ekleyebilir misiniz,

 27. OGUZ dedi ki:

  GRUBA EKLERSENIZ SEVINIRIM
  05324839158

 28. Tunahan Kaynar dedi ki:

  20 ekim ordayım inşallah wp grubu varsa tanışalım
  0541 521 1088

 29. Samet dedi ki:

  Arkadaşlar 6 ekim de bende ordayım varsa whatsaap grubuna benide eklerseniz sevinirim.
  0553 658 11 91

 30. barış ada dedi ki:

  Selamın aleyküm cümleten hayırlı teskereler 6ekimde bedelli geliyorum nasip olursa w.app grubu muhabbeti varmış varsa benide eklerseniz sevinirim 0554 998 34 45 barış ada

 31. Sedat kaplan dedi ki:

  Bende 2 celp dönemindeyim 06.10 erzincan
  Watsap guruba benide ekleyin 05396222133

  1. İlker dedi ki:

   Kardeş ekledilerse şuraya biriniz link atsın gözünüzü seveyim ya da ekleyin 05425720438

 32. Hami dedi ki:

  bedelli 2. celp dönemi 6 ekim de sakaryadan gelecem beni de ekler misiniz gruba
  hami gündoğdu 5464983298

  1. Sedat kaplan dedi ki:

   Watsap gurubu kim kurmuş bilginiz varmi

 33. uğur can dedi ki:

  arkadaşlar merhaba trabzondan geleceğim 6 ekimde bedelli olarak oradayım inşallah.
  benide eklermisiniz gruba.
  05454623261 tel

  1. çağlar dedi ki:

   bende trabzondan gidecem 05393761990 gitmeden tanışalım

 34. süleyman dedi ki:

  6 ekim ordayım gruba eklerseniz sevinirm
  0544 524 00 67

  1. Köksal Ünlütürk dedi ki:

   6 ekim de ben de oradayım beni de ekler misiniz gruba 5396868074

 35. Sinan dedi ki:

  Arkadaşlar merhaba
  İstanbuldan geleceğim WhatsUp’ta grup kurduysanız benide alabilir misinz?
  Tel:0533 035 39 38

  Sinan.

 36. Sercan Küpcü dedi ki:

  Erzincan 59. Topçu Tuğayı 06.10.2018 tarihinde Ankara’dan geliyorum.whatsapp grubu kuralım arkadaşlar.
  Sercan Küpcü
  05058467035

 37. Sercan Küpcü dedi ki:

  Erzincan 59. Topçu Tuğayı 06.10.2018 tarihinde Ankara’dan geliyorum. Wp grubu kuralım.
  Sercan Küpcü

  1. Beytullah dedi ki:

   Grup kuruldu mu

  2. Can dedi ki:

   Benide alin 05422092207

 38. mesut dedi ki:

  ERZİNCAN 59..TUGAY. 1 . CELP DÖNEMİ WHATSAP GRUBU.

  https://chat.whatsapp.com/6Nokl3WsnvWKErW7FRkPpg

 39. Mesut dedi ki:

  17 Eylül 2018 de Bedelli Asker olarak ordayım 1.celp. Wp grubu varsa 0535 887 73 85 telefon no.
  Artvin Hopadan geliyorum.

 40. Mehmet dedi ki:

  05301655321 bende 2.ci celp Diyarbakır

 41. Onur dedi ki:

  6 ekim 2. celp batman’Dan geliyorum benide eklermisiniz 05444500971

  1. Burak islan kurt dedi ki:

   1. Celp 18 eylul kocaeli var mi arkadaslar 05320667436

 42. Cengizhan dedi ki:

  59 NCU TOP.ER EĞT.TUG.K.LIĞI/ERZİNCAN- 05549125920 2.celp arkadaslar. Ankaradan gelicem gruba benide ekleyin.

 43. Tolga dedi ki:

  Tolga 6 ekim 2. Celp ankara 05300283431

 44. Mesut Fettah dedi ki:

  6 ekimde bende mersin den gelecem erzincan 2. Celp 05074035353

 45. Oğuz dedi ki:

  Beyler bende antalya dan geleceğim 6 ekim de vataa gelicek gidelim

 46. misafir dedi ki:

  benmde aynı yer benm anlamdgm sabah cıkardığım sınıflandırma sonucu ile öğleden sonra çıkardığım farklı SABAH ÇIKARDIĞIM sevk tarihi 06 10 2018 sevk başlangıç 06 10 2018 sevk bitiş 26 10 2018 ÖĞLEDEN SONRA Kİ ÇIKARDIĞIM
  sevk tarhi 06 10 2018
  sevk başlanguıç 21 09 2018
  sevk bitiş 05 10 2018 yani biz 6 sındamı teslim olcaz 5 ndemi güzel cevap verirsnz senirim

  1. Sahip dedi ki:

   Altisinda birliginde olman lazim bende ordYim

   1. misafir dedi ki:

    peki bu 21 09 2018 olan 05 10 2018 tarihleri ne sevk kağıdımı çıkıcak ozamn acaba.? askerlik şubeside cevap veremedi

 47. ferdi dedi ki:

  59 NCU TOP.ER EĞT.TUG.K.LIĞI/ERZİNCAN- 05366622958 2.celp arkadaslar

  1. Haluk dedi ki:

   S. A Kardeşim bursadan geliyorum 6 Ekim de teslim olacağım 2.celp 0545 402 25 16

   1. Hikmet dedi ki:

    Birader bnde bursadan gelicem 6 ekimde

    1. Haluk dedi ki:

     Hikme telefon numaram 05454022516

   2. Kamil dedi ki:

    Arkadasım bende bursadan erzincana gideceğim altısında teslim olacagız herhalde 2 celp bi grup kuralım bence

    1. Kamil dedi ki:

     Numaram 5414533780

 48. Ben volkan gözükara A.i.çvş bölünden herkezin Sağlina
  05051373109

 49. Eyyup dedi ki:

  Corum dan erzincana giden varmi 29 tesLim

 50. Yasin dedi ki:

  Beyler bende istanbuldan geliyorum 30 ağostosta beni de gruba alın 05373775468

  1. Yasin dedi ki:

   Pardon beyler 30 temuzda teslim benim de numaram beni de eklerseniz gruba sevinirim:05373775468

   1. Hamza dedi ki:

    Kardeşim bende Hamza bende 10 eylül de teslim oluyorum İstanbul Kağıthane’den grup varsa ekleyin 0535 553 0882

    1. Alper dedi ki:

     Ben Alper 10 eylulde teslim olucam Tekirdağdan geliyorum 0544 332 3056 guruba benide alirmisinz

 51. Ozan dedi ki:

  Merhaba İstabul Sancaktepe den ozan 10 Eylül 2018 tarihinde teslim olmam gerekiyordu numaram 0506167004 numaram gruplara ekleyebilirsiniz

  1. Abdurahman atlıoğlu dedi ki:

   Arkadaslar 81 havancıyım gruba benide alın tanısalım 0533 140 4808
   Abdurahman atlıoğlu

   1. Abdurahman atlıoğlu dedi ki:

    29 temmuzda teslim olacağım

 52. Ömer Sülü dedi ki:

  ISTANBUL IKITELLIDEN GELIYORUM 29TEMMUZDA ORDAYIM WHATSAP GRUBU VARSA ALIN BENIDE HERKEZE ALLAH YARDIMCISI OLSUN SIMDIDEN

  05316235779

  1. ibrahim kolsuz dedi ki:

   kardeş grupa aldılar mı seni benide alsınlar 05380350969

  2. Berat dedi ki:

   Hayırlı teskereler angara kardaşım 27 temmuz teslim grup grup kuran varsa 05050849806

   1. şükrü dedi ki:

    aynı gün teslim oluyoruz grup kuran varsa beni de alsın
    05536552451

   2. Celal dedi ki:

    kardeşim bende 27 sinde teslimim grup falan varsa beni de ekleyin 05312430934

    1. Celal dedi ki:

     Numaram yanlis olmus 05312420934

    2. serhat dedi ki:

     27 teslim oluyom erzincan merkezde olan varsa tanışalım yabacılık çekmeyiz

  3. Celal dedi ki:

   Selamun aleykum Aydından 30 temmuz allahın izniyle ordayım varmı egeden ? 05438738266 wp gurubu varsa alırmısınız ?

  4. Uğur Yılmaz dedi ki:

   İstanbul pendikten geliyorum watsapptann ekleyin arkadaşlar 05077591773

   1. Can dedi ki:

    İst sultanbeyli den gidiyorum bende 30 unda orayım. 0541 843 11 70

  5. Uğur dedi ki:

   Whatsapp grup kuran varsa beni de alın arkadaşlar:) 30 temmuzda oradayım, istanbuldan.
   0534 631 13 24

 53. Talha Akmeşe dedi ki:

  30 temmuzda ordayım insallah .sakaryadan gelıyorum .05306887954 grup varsa benıde ekleyın

 54. emre ellici dedi ki:

  10 temmuzda teslim olucağım muğla dalamandan geliyorum 0546 692 2883

 55. hasan dedi ki:

  11 Haziranda gelcem grup varsa benide ekleyin
  554 863 2188

 56. mustafa dedi ki:

  temmuz da ordayım wp grup varsa 05467946598 ekleyin

 57. Samet dedi ki:

  98/2B olarak geliyorum 10 temmuz sabahı oradayım inşallah Konya’dan geliyorum wp grubu varsa 05531534832 eklermisiniz

  1. mustafa dedi ki:

   kardeşim benide ekermisin bende konyadan 05467946598

  2. Mehmet Ali dedi ki:

   11 temmuzda teslim olacağım adanadan geliyorum 05531188501 wp grup varsa ekleyin tertipler

 58. Hüseyin dedi ki:

  98/2B olarak temmuz 1 ile 9 arası oradayım antalyadan geliyorum
  05550565540 wp grubuna ekleyin.

 59. Mehmet dedi ki:

  19 haziran ordayım istanbuldan wp 05446513982

  1. Erdem dedi ki:

   Haziranin 18 de Bende istanbuldan gidicem gruba ekleyin 05386053730

 60. ömer dedi ki:

  S.a arkadaş lar batmadan gelecem 19 haziranda teslim olacam watsaptan ekleyin guruba 0543 585 20 16

  1. Yusuf dedi ki:

   05465327057 -18 haziran

 61. İbrahim dedi ki:

  Erzurumdan 4 mayıs da geçeceğim Erzincana -05537102506-

 62. serhat murat namlı dedi ki:

  merhaba turk silahlı kuvvetlerin gençleri bende 4 mayıs cuma gunu mardin kızıltepeden geliyorum şimdiden hayırlı olsun

 63. Tahsin sezer dedi ki:

  5 mayıs da orda olacam mersinden geliyorum 0507 518 53 41 wp yazık.

 64. Kaan dedi ki:

  Arkadaşlar 2 Mayısta teslim Adana’dan gidiyorum WhatsApp grubu varsa ekleyin 0542 657 10 90

 65. Murat dedi ki:

  5 Mayıs teslim Kayseri’den geliyorum wp varsa cevap yazarsınız

  1. Semih dedi ki:

   Devrem bende 5mayis teslim urgupten gidiyorum

 66. Doğukan dedi ki:

  3 mayısta gidiyorum istanbuldan giden arkadaşlar yazabılır 0535 684 07 91 whatsapp

 67. Samet dedi ki:

  6 mayısta bente gelıcem ıstanbuldan ep grubu varda ekleyebılırmısınız 05539346169

 68. Mesut dedi ki:

  0537 394 71 26 18 haziranda giden varsa mesaj atsın.wp grubumuz var

  1. İmdat dedi ki:

   Bnde haziran 19 da teslim olacam gruba ekleyin tl 0534 726 72 19

  2. burak dedi ki:

   5389507755 18 haziran ordayim istanbul

 69. Semih dedi ki:

  Nevsehirden gidiyorum 5mayis teslim .
  Başka nevsehirden giden var mi

  1. bahadır dedi ki:

   4 Mayıs teslim GAZİANTEP Bahadır Karabalık

 70. Mesut dedi ki:

  18 haziran da gidiyorum wp grup varsa ekleyin 0537 394 71 26 AKSARAY dan gidiyorum

  1. Ekin dedi ki:

   Kardeşim bende aksaraylıyım ankara’da gideceğim

  2. Ibrahim dedi ki:

   Temmuz un ilk haftasi ordaym wp 0542 391 37 00 konya dan glecegm

 71. ahmet orhan dedi ki:

  4 mayısta oradayım. muğlalıyım ankaradan geliyorum.
  watsap grubu varsa ekleyin lütfen.
  5067182629

 72. RECEP TAYYİP ENEZE dedi ki:

  4 mayıs erzincan topçu birliği diyarbakırdan ekleyin arkadaşlar

  1. RECEP TAYYİP ENEZE dedi ki:

   05317323105

  2. ferhat güzel dedi ki:

   bende 4 mayısta teslim diyarbakır

   1. ferhat güzel dedi ki:

    05387467325

    1. RIDVAN dedi ki:

     7 Mayısta Teslim olanlar Hataydan Eğitim Yeri Olanlar Sözleşmeli 05456133797

 73. Musa Bozkoyun dedi ki:

  Selamün Aleyküm 7 mayısta teslim olacaklar bana mesaj atsın bende 7sinde teslim oluyorum sabah
  9da Erzincandayim Bursa’dan geliyorum.
  0545 782 4339

  1. akın dedi ki:

   Harbimi bende aynı zamanda gidiyom kardeşim

   1. Musa Bozkoyun dedi ki:

    Mesaj at hacı bana sen

  2. Fatih dedi ki:

   Bende bursadan 6 mayıs benim

 74. Yunus dedi ki:

  Selamun aleykum BURSAdan 18 HAZİRAN da nasipse teslim olucam 05368645510 whatsapp grubu varsa alırsınız şimdiden herkese HAYIRLI TESKERELER

 75. Yunus dedi ki:

  Selamun aleykum 18 HAZİRAN da nasipse teslim olucam 05368645510 whatsapp grubu varsa alırsınız şimdiden herkese HAYIRLI TESKERELER

 76. İlkay dedi ki:

  18 haziran 2018 İzmirden geliyorum 5395986601 whatsapp grubu kuran varsa ekleyebilirmi

 77. YUSUF ÇAĞAN ALINAK dedi ki:

  İzmirden geliyorum 5 mayısta bende ordayım. Kısa Dönem usta birliğim Erzurum numaram 05557011164

 78. SABRİ dedi ki:

  4 MAYIS ELAZIĞ BERDE ORDAYIM 05314243165

 79. Hikmet dedi ki:

  Adım hikmet Osmaniye Düziçi 4 Mayıs teslim olacağım wp varsa eklermisiniz 5319193044

 80. Halil dedi ki:

  Bende konyadan mayısın 3 de teslim olacam
  WhatsApp gurubuna alırsanız 05380317761

 81. Umut ışıldak dedi ki:

  4 mayıs teslim ankaradan geliyorum wp grubu eklerseniz sevinirim 05535717591

  1. Muhammed fırat dedi ki:

   18 haziran ankaradan geliyorum wp grubu varsa ekleyin lütfen
   0530 494 9506

   1. burak arslan dedi ki:

    bende 18 haziranda geliyorum benide gruba alın istanbuldan 0538 820 11 35

 82. Orhan dedi ki:

  05368727858
  Sivastan geliyorum 4 mayista benide ekleyin wp gurubuna

  1. Bilal Gündüm dedi ki:

   İzmirden geliyorum 0541 266 1590 ALLAH HERKESIN YARDIMICISI OLSUN 14 TEMMUZ ORDAYIM INSALLAH

 83. Mehmet VAROL dedi ki:

  Selamu akeyküm ben 4 Mayıs’ta teslim olcam Diyarbakır’dan gelcem wp varsa ekleyebilirsiniz :05457360393

 84. Mehmet VAROL dedi ki:

  Ben 4 Mayıs’ta teslim olcam Diyarbakır’dan gelcem watsap varsa ekleyebilirsiniz

  1. ferhat güzel dedi ki:

   bende diyarbakırdan 4 mayısta teslim 05387467325

 85. Emre dedi ki:

  Selamün Aleyküm tertipler İzmir’den gelicem 4 Mayıs teslim. Wp grubu için 05458034881 ekleyin arkadaşlar..

 86. Muhammed demirhan dedi ki:

  Arkadaşlar bende 4 mayısta oradayım İstanbul Bahçelievler’den gidicem bekle bizi 59 topçu Tugay’ı 🙂 wp grubu varsa ekleyin arkadaşlar 05455753865

  1. akın dedi ki:

   Arkadaşlar selamun aleyküm bursadan 2mayıs çıkış 4 mayıs varış

   1. akın dedi ki:

    Ya değişmiş 4 gidiş 5 6 yol 7 varış

  2. ahmet dedi ki:

   S.a kardeşim bende 4 mayısta teslim olucam istanbul esenlerden

  3. Samet dedi ki:

   Bende ıstanbuldan gelıcem kardesım 05539346169

 87. Semih dedi ki:

  4 mayıs teslim whatsap grubu için 0544 906 93 94 (Tekirdağ )

  1. Ali dedi ki:

   Semih kardeşim bende Şarköy den Ali 7 mayıs teslim

 88. Ahmet dedi ki:

  Tertipler balikesir merkezden erzincan topcu tugaya geliyorum 05312732307 gruba dahil ederseniz sevinirim

 89. Eren dedi ki:

  05346294374 4 mayis teslim

 90. Eren dedi ki:

  Benide yazin beyler 4 mayis teslim

 91. BASYIGIT dedi ki:

  Erzincan 59.tugay birliği topçu hvn brligi 7 MAYISTA teslimim varsa wp grubu ve ya arkadaş o tarihte teslim olucak arasin 05376909544

 92. Can çelebi dedi ki:

  18 haziran 2018 İstanbuldan geliyorum
  Can: 0535 638 1925

 93. Tayfun dedi ki:

  3mayista teslim olucam giresun dan geliyorum 05345850662 grup kuran varsa benide eklesin.

 94. Kaan dedi ki:

  Adana varmı arkadaşlar

  1. Can dedi ki:

   Evet ben 59 topçu tugayı 2 mayıs

   1. Kaan dedi ki:

    Adana nın neresi

   2. Kaan dedi ki:

    Neyle gideceksin

   3. Hilmi dedi ki:

    bende adanadan 4 mayıs

  2. Yusuf dedi ki:

   18 haziran benimde adana

 95. Ferat KAYA dedi ki:

  S.aleyküm arkadaşlar Ş.urfa’dan geliyorum 6 mayısta ordayım WhatsApp grubu olanlar ekleyebilirlermi acaba. Teşekkürler. 0545 465 90 22

  1. Mehmet kaplan dedi ki:

   S.aleyküm arkadaşlar Ş.urfa’dan geliyorum 4 mayısta ordayım WhatsApp grubu olanlar ekleyebilirlermi acaba. 0542 520 63 70

 96. Ferdi dedi ki:

  Arkadaşlar 4 mayısta kayseriden geliyorum whatsaap grubuna ekler misiniz 05347736251

 97. Çağlar Yurtoğlu dedi ki:

  Merhaba bende 4 mayısta teslim olacağım. Ankaradan geliyorum. Whatsapp grubu varsa benide alırsanız sevinirim . 05380282971

 98. Dursun dedi ki:

  18 haziran İstanbuldan geliyorum 05536091691 vtsb grubu kuran varsa ekleyebilirmi

 99. mert dedi ki:

  bende koca eli gebzeden geliyorum 4 mayısta teslim olcam 🙂 05310864176
  4 mayısta teslim olcam bende kocaeli gebze 😀 05310864176

 100. Osman dedi ki:

  18 Haziranda Teslim Allah’ın izniyle.
  Osman Yağan.
  05350505023 – Ankara dan gidicek olanlar ile tanışabiliriz beyler Whatsapp dan iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp grubu kuruldu.

 101. yusuf kaya dedi ki:

  5 mayıs ordayım mersinden geliyorum ekleyin tertiplerim 05313375963

 102. seyit dedi ki:

  18 19 haziranda geliyorum

 103. Ali US dedi ki:

  Mayıs’ta gidecek olanlar wp grubu için ulaşın bana ekliyeyim dizide
  0534 853 51 27

  1. yusuf kaya dedi ki:

   5 mayıs erzincan wp gurubuna ekle kardeşim

  2. Kaan dedi ki:

   Ekle beni numaram var yorumda

  3. Anıl dedi ki:

   Kardeşim bnide ekle 4 mayısta ordayım tokattan geliyorum 05443965897

 104. Ali US dedi ki:

  Mayıs 06 ‘da teslim oluyorum pazar günü İstanbul’dan geliyorum wp grubu varsa benide alın 0534 853 51 27

 105. Nuri Göksu dedi ki:

  Konya dan 4 mayısta sevk, Erzincan topçu eğitim Tugayına, herkese hayırlı olsun Watsapp için 05072125787
  Tanışalım şimdiden…

  1. akın dedi ki:

   Selam tertiplerim bursadan geliyorum ismim akın tanışalım benide ekleyin watcapa kardeşlerim 2 mayısta çıkarı☺

   1. Canberk keleş dedi ki:

    4mayıs istanbuldan geliyorum 05303545318 grup varsa benide alın

    1. mert dedi ki:

     bende koca eli gebzeden geliyorum 4 mayısta teslim olcam 🙂 05310864176
     4 mayısta teslim olcam bende kocaeli gebze 😀 05310864176

  2. Sinancan aktürk dedi ki:

   Kardeşim bende Erzurum dan 4 mayısta geliyorum WhatsApp grubuna Beni de alın tanışalım 05439245574

 106. Celil Yılmaz dedi ki:

  18 hazıran beyler watsap gurubu kuran olursa 05342351233 (İSTANBUL)

  1. rıdvan dedi ki:

   18 haziran watsap kuran olursa 0538 591 1617

 107. cevdet dedi ki:

  mersin tarsustan gidecek olan varmı

  1. mehmet dedi ki:

   mersin merkez var

  2. Kaan dedi ki:

   Adana kardeşim

 108. Oğuzhan dedi ki:

  Konyadan gidiyorum mayis 5 teslim 2018
  Whatsapp grubu kurarsaniz
  05493704837

  1. Cem Bulut dedi ki:

   0542 233 8098
   Beni de alın gruba Balıkesir 4 Mayıs teslim

 109. Süleyman Özdemir dedi ki:

  4 Mayıs ordayım Gaziantep 05455371518 WhatsApp grubuna alır mısınız ?

  1. bahadır dedi ki:

   antepin neresinden kardeşim

 110. Turgay dedi ki:

  4 mayısta
  Antalya dan 544 540 06 46

  1. İbrahim Can dedi ki:

   554 884 0845 Mesaj at kardeşim Bende Muğla’dan gitcem

 111. Rıfat dedi ki:

  19 Haziran benide ekleyebilir misiz 5446244067

 112. Samet dedi ki:

  WhatsApp grubu için 4 mayıs 05438676171

  1. Ali dedi ki:

   Tekirdağ dan Ali Karaca 7 mayıs teslim tüm arkadaşlara selamlar

 113. Samet dedi ki:

  98/2 4 mayıs teslim a grubu WhatsApp grubu için bana ulaşın

  1. Burak dedi ki:

   Acemi mayis teslim bende

  2. Yusuf dedi ki:

   Sa bende Ankaradan 4 mayista teslim olacam whatsap grubuna alirmisin 05535362569

   1. Berat dedi ki:

    Kardaşım hayırlı teskereler bende angara 27 temmuz ekleyin 05050849806

  3. Ufuk dedi ki:

   Selamun aleykum samet kardesim bende giresun dan geliyorum 98/2 4 mayis teslim tarihi beni de gruba eklersen sevinirim

  4. İbrahim şah dedi ki:

   Bayburttan 04 teslim vatsaptan gruba eklein 0537 019 7748

  5. yusuf kaya dedi ki:

   beni de eklermisn kardesim 05313375963

  6. Ferdi dedi ki:

   Gardaş gruba benide ekler misin Kayseri 05347736251

  7. akın dedi ki:

   Kardeş benide eklersen sevinirim

  8. Semih dedi ki:

   0544 906 93 94 grubu alirmisin kardeşim

  9. Anıl dedi ki:

   Kardeşim bnide ekle 4 mayısta ordayım tokattan geliyorum

 114. Çağatay dedi ki:

  Selamünaleyküm 19 kısmet olursa bnde ordayım vatsapa kaydederseniz sevinirim

  1. Çağatay dedi ki:

   05454507173

 115. Tevfik kandemir dedi ki:

  18 hazıran 2018 allah nasıp ederse
  (Ankaradan)
  05075783997

  1. Semih dedi ki:

   18 haziran whatsap 05306777626

   1. Samet dedi ki:

    18 Haziran Konya

    1. Oğuzhan Çağatay dedi ki:

     Kardeş bende konya aynı gün gidiyo

    2. Oğuzhan Çağatay dedi ki:

     Numaranı gönderene

  2. Ibrahim dedi ki:

   Bende 18 haziran (muğla )

   1. Ibrahim dedi ki:

    05444527819

 116. Ali kaçmaz dedi ki:

  Selamın aleyküm arkadaslar 98/2 B grubu 18 haziran teslim olacağım manisa alaşehirden geliyorum wassap grubu açarsanız benide eklerseniz sevinirim 05060229474

 117. Öner dedi ki:

  Selamın aleyküm arkadaslar 98/2 B grubu 18 haziran teslim olacağim Burdurdan geliyorum whatsapp grubu kuran varsa 0541 348 96 43 benide eklerse sevinirim yoksa grubu kurabilirim

 118. BURAK dedi ki:

  19 haziran teslim İnşallah İstanbuldan

  0507 930 39 02

  1. Azat ilker dedi ki:

   Merhaba ben bursadan 18 haziranda gidecem 0530 0707749 grup kurarsanı b grubu için beni de eklersiniz arkadaşlar

 119. Burak dedi ki:

  Bende İstanbuldan 19 haziranda gelicem acemi birlik 59. topçu egitim tugayı
  whatsap grubu olursa ekleyin tanısalım 0539 549 31 66

 120. Abdurrahman dedi ki:

  19 haziran vatsap grubu için 05413357584 hadi hayırlısı (Manisa Alaşehir)

  1. Ali kaçmaz dedi ki:

   Kardeşim bende B grubu manisa alaşehir gelicem wassap grubu kurarsan çok iyi olur numaram 05060229474

 121. Batuhan dedi ki:

  2 mayısta teslim olucak arkadaşlar 0553 933 37 97 WhatsApp grubu kurarsanız yada bana yazarsanız ben grubu kurarım hayırlı teskereler herkese

  1. Batuhan dedi ki:

   0553 933 37 97 WhatsApp dan yazın grup kuralım.
   2 mayısta gidicekler için.

   1. Doğan dedi ki:

    05396490539 ekle kardeşim

   2. Suat dedi ki:

    Arkadaslar 4 mayista bende geliyorum düzceden 05425672982 wp için

  2. Ahmet dedi ki:

   Grubu kur kardeşim yazicam ben sana watshapdan hakkımızda hayırlısı olsun bakalim.

   1. Batuhan dedi ki:

    Hayırlısı aynen 🙂

  3. faruk dedi ki:

   kardeşim benide gruba dahil edermisin 05535836174

 122. Eren dedi ki:

  Whatsap grubu için 05359202370

  1. Ahmet dedi ki:

   2 Mayıs’ta teslim olacak olan var mı

   1. Orhan dedi ki:

    2 mayıs teslim usta

   2. akın dedi ki:

    Selam tertiplerim bursadan geliyorum ismim akın tanışalım benide ekleyin watcapa kardeşlerim 2 mayısta çıkarım

    1. akın dedi ki:

     4 mayıs ta

 123. Hakan dedi ki:

  Haziran 19 tertipler WhatsApp grubu kuralım

  1. Rüştü asil dedi ki:

   19 haziran da bende ordayim wapsap grubunu kurun 05412191466 fosil tertipler

  2. Doğan çankır dedi ki:

   Aynen kardeşim kuralım 0537 283 46 83 doğan çankır

  3. Emre güneş dedi ki:

   Numaranı at kardeş

  4. Emre güneş dedi ki:

   0561 619 16 06 whatsap grubuna girmek için mesaj atınız

   1. Engin dedi ki:

    05443602337

   2. Selim dedi ki:

    05374097042

   3. Ali kaçmaz dedi ki:

    05060229474

    1. Tevfik kandemir dedi ki:

     05075783997

   4. Mehmet şan yaman dedi ki:

    05428472150

   5. Hasan dedi ki:

    0554 833 3312 18 haziran denizliden

   6. İbrahim şah dedi ki:

    Kardesim benide ekleyin 4 mayıs teslim 0537 019 7748

   7. Gokhan ogutcu dedi ki:

    05469757716. 4mayis ordayim Kirikkale

   8. Yusuf dedi ki:

    18 haziran 05465327057

  5. YILMAZ dedi ki:

   tertipler ekleyin 19 haziranda bende ordayım 0536 270 92 76 Yılmaz üstünkol (Antalya)

  6. Harun dedi ki:

   538 730 1106 benide alırsanız sevinirim

  7. ömürhan dedi ki:

   19 haziranda gelicem acemi birlik 59. topçu egitim tugayı
   whatsap grubu olursa ekleyin tanısalım 0541 715 26 43

  8. Emrah dedi ki:

   Hacı benıde al bende 19 hazıran 05312761359

 124. Güven KELEŞ dedi ki:

  17 martta ordayım istanbul üsküdardan 5335019102

 125. Ahmet dedi ki:

  15.03.2018 de erzincan 59.egitim tugayına bende teslim olacağım kayseriden geliyorıö acemilik birliğim orası. Vp grup varsa benide alırsanız sevinirim. 05550072838

  1. Muhammed dedi ki:

   Aynı gün teslim olacağız kardeşim o zaman 05428280906

 126. Uğur dedi ki:

  Bende Konya Ereğliden Gidiyorum Gruba
  Ekleyin 05385096482

 127. serdar günay dedi ki:

  bende istanbul ümraniyeden 12 martta gidicem gruba ekleyin 05303753456

 128. Mücahit dedi ki:

  B ler icin acemilik kac gun kesin bilgisi olan varmi.ve nerelere atar ustali bilgisi olan yazsn lütfen

 129. Mücahit dedi ki:

  Tertiplerim antalya kepezden gidicem 14 aksami uçağa binip 15in sabahi teslip olucam inş güzel vakit geciririz uyan varsa cevap yazsin

 130. Furkan Kılıç dedi ki:

  12 martta İstanbuldan geliyorum kardeşlerim grup varsa alırsanız sevinirim. 0541 972 10 61

 131. Melih dedi ki:

  Merhabalar beyler,
  kısa dönem acemi birliği de usta birliği de Erzincan 59. topçu eğitim tugayı.
  12 mart ta Ankara dan uçakla gideceğim.
  whatsapp için 0538 47 22 4 22

  1. Oguz dedi ki:

   Kardesim bende 12 mart ankaradan gidiyorum ucakla. Ankaranin neresindesin

 132. Melihcan dedi ki:

  Selamun aleyküm arkadaşlar bende 16 martta teslim olucam bursadan gircek arkadaş varsa 5301096353 ulaşsın bana tanışalım edelim 🙂

 133. Soner dedi ki:

  Sakaryadan geliyorum 12 13 mart teslim olucam alahın izniyle 05454662168
  Guruba eklerseniz sevinirim

  1. Bahri dedi ki:

   İstanbuldan geliyorum 12 13 mart teslim olcam insallah 535 892 72 39 gruba eklerseniz sevinirim

 134. Soner dedi ki:

  Selamunaleyküm arkadaşlar bende Sakaryadan geliyorum 12 13 mart teslim olucam whatsapp gurubuna eklerseniz sevinirim
  05454662168

 135. YILMAZ B*** dedi ki:

  EFENDİM BEN EMEKLİ TOPÇU KIDEMLİ ALBAY YILMAZ B***:
  ERZİNCAN ÜZÜMLÜ DOĞUMLUYUM
  HİZMET SÜREM DE 40 YIL 10 AY YAZILIDIR.
  1997 AĞUSTOS 30 DA TESKEREMİ ALDIM.

  BENDEN BİLGİ İSTİYENE email adresimden DOĞRU OLANI ANLATIRIM İŞTE O ZAMAN GERÇEĞİ
  BİLİRSİNİZ.

 136. Doğan dedi ki:

  Bodrumluyum 13 martta teslim olucam. Kisa donem Acemi ve usta birligim erzincan merkez topcu. Izmirden ucakla gidicem. Whatsap grup icin tel: 541 565 1826

  1. Hasan dedi ki:

   Hasan Tüfekçi Kahramanmaraş 13 Mart Erzincan Topçu Birliği 0531 976 4600 mesaj atın beyler hayırlı tezkereler

   1. arif dedi ki:

    marasin neresinden kardes ben afsinden gidiyorum

 137. Mustafa dedi ki:

  13 martta teslim olucam İzmir’den gidiyorum. 05076259772 varsa İzmir’den gitcek olan beraber gidelim

  1. Furkan yeniyazıcı dedi ki:

   Arkadaşlar 93/3 olarak gitmiştim ateş idare çabuşu . 2 ay yaptım acemilik. Rahat bir yer. Kışın soğuk ama olsun.

   1. Fatih Samsun dedi ki:

    FURKAN, uzun dönem nereye çıktı kardeşim ? buraya has bir genelleme var mı şu taraflara çıkar vs diyebileceğin?

 138. İBRAHİM dedi ki:

  Mart 12 de gidecegim arkadaslar antalyadan, varsa antalyadan gidecek olan 0541 475 7744 arasın mutlaka görüşelim

 139. Mehmet dedi ki:

  Slm arkadaşlar Hatay dan var 98 1 01 de teslim olcak varsa 05350120018 den ulaşabilirsiniz

 140. mst dedi ki:

  Bursa kısa dönem er acemi ve usta bilrliği erzinacanda tarih 13 mart
  Wahtsapp grup için tel : 5349734473

  1. Elif dedi ki:

   Merhabalar arkadaslar benim arkadasım bugun teslim oldu. Cok sogukmuş hava sadece ictimaya cıkmıslar onun haricinde askercellden sadece bes numara verip bes kisiyle konusabılıyomussunuz o hattan martın 13.de 300 kisi teslim olucakmıs bırlıge muhakkak ki birilerini bulursunuz. Hayırlı tezkereler hepinize

 141. Murat dedi ki:

  İstanbul\ Beykozdan giden varmı arkadaşlar 1 de teslim olucam bende sabah 7.30 ucak biletim rivadan yazıyorum 05313105545

 142. Kenan dedi ki:

  Mart 12, 13 de İstanbuldan kısa dönem gideceğim WhatsApp grubu için 0537 940 61 13

 143. BERAT dedi ki:

  28 inde teslim olacak devre kaybı olan varsa buluşalım birlikte teslim olalım dostlar whatsappdan konuşalım 0541 936 8103

  1. Nurettin dedi ki:

   27sinde teslim olacam memleket Van

 144. HAŞİM dedi ki:

  2 şubat teslim oluyorum istanbul dan 14:10 uçağı ile hareket devreler tanışalım 0531 827 20 46

 145. Kenan dedi ki:

  Mart 12, 13 de İstanbuldan gideceğim WhatsApp grubu na ekleyebilirmisiniz 0537 940 61 13

 146. Cengiz dedi ki:

  31 ocak Bursa’dan yola çıkıyorum 1subatta teslim olucam Bursa’dan gelen varsa birlikte gidelim 05426304121

 147. Ahmet dedi ki:

  Merhaba Arkadaşlar 98/1 şubat 2 de teslim olacam 1inde yolacıkacam Adanadan aynı giden arkadaşlar varsa 0544 527 90 40

 148. burak eroğlu dedi ki:

  selamlar ben trabzon Of tan Burak 13 martta ordayım hemşerilerime duyurulur.05369374753

 149. Mustafa Caglar dedi ki:

  Mustafa Çağlar Hatay Antakyadan arkadaşlar 31 ocak oradayım inşallah
  Allaha emanet olun ulaşmak isteyenler
  05535146454

 150. Hamza albayrak dedi ki:

  13 mart teslim olan arkadaslar diyarbakirdan gelen olursa numaram 0534 492 2956

 151. Batuhan dedi ki:

  bursadan 1 de teslim olcm goruselim 05370517955

 152. Burak dedi ki:

  Varmı rizeden 29 ocakta gidecek olan

  1. ali dedi ki:

   orduluyum 13 mart ordayim 0543 442 67 19

   1. Ali dedi ki:

    13mart Amasya’dan geliyorum whatsap grubu varsa Benide alın 05437232863

  2. Hasan kar dedi ki:

   Burak 5536791631

 153. Hakan dedi ki:

  Ben hatay dan gidiyorum kardeşler 13 mart teslim erzincana giden varsa benle beraber neresi olursa olsun ulaşın 05425912857 birbirimize destek olmamız lazım orda suraliyim buraliyim yok hepimiz ayniyiz kardesiz

  1. samet dedi ki:

   13 mart ta ordu ve cevresı gıden varmı arkadaslar haberleselım

   0531 207 03 79

  2. samet dedi ki:

   dogru soyluyosun helal

  3. hamdi dedi ki:

   hatayın neresınde oturuyorsun

  4. SİNAN dedi ki:

   Kardeşim bende 14 martta teslim oluyorum Antakya dan gidecem. 05543801442 numaram ulaşmak isteyen olursa WhatsApp tan yazsın ya da arasın. Baştacısınız.

 154. Yasin dedi ki:

  31 ocakta teslim oluyorum. Tokattan bineceğim Ulaştırma. Erzincan merkez. Varsa 31 ocakta teslim olacak haberleşelim birlikte teslim olalım.
  Yasin. 05330394078

 155. Bilal dedi ki:

  Bende 31 ocakta orda olacam batmandan gidecem ama 1gun öncesinden gidecem oraya varsa konuşmak isteyen maksat yapancilik cekmeyelim sonuçta hepimiz kardeşiz numaram bu 05428995735 aramak isteyen yada. Watsaptan mesaj atabilir …

 156. Emin dedi ki:

  İstanbul / Zeytinburnu
  98/1 1 şubat teslim grup varsa ekleyin beyler
  0531 892 88 44

  1. Erdi dedi ki:

   Erdi 98/1 3 subat teslim ulastırma istanbul/tokat 05426362578 mesaj atabilirsiniz

  2. berke dedi ki:

   98/1 gitçek varsa numara yazsın grup kuralım 0507 512 3046 herkese şimdiden hayırlı teskereler devrelerim

 157. Uğur dedi ki:

  Kocaeli’den bende 1 şubatta teslim olcam ulaşın Kocaeli’den giden varsa 05397310041

 158. Ali kahraman dedi ki:

  Afyonkarahisar şubat 1 de teslim olan hemşirelerim varsa ulaşsın ulaştırma bölümüyüm

  1. Hasan dedi ki:

   Ben 2 teslim olucam afyon giden varsa konusalim goruselim 05456957451

  2. Mehmet dedi ki:

   Kardes bende ulastirma. Subat 1 teslim. Neresinden afyonun

 159. YUNUS TOSUN dedi ki:

  İSTANBUL SULTANGAZİDEN GİDECEK OLANLAR VARMI 05327336334 ARASIN

  1. Ahmet dedi ki:

   Ben varım 0505 099 2888 sultangazi martın 13

 160. İbrahim sucu dedi ki:

  Beyler ben tekirdağ çorludan gelicem 31 aralıkta teslim olucam butun askerlere allah kolaylik versin 0541 597 9412 corludan gelen varsa ulassin bana goruselim

 161. Sergen dedi ki:

  Arkadaşlar 12 13 martta gidecekler için whatsapp grubu kurduk gelmek isteyenler 05376854696

  1. Ziyaa dedi ki:

   Hacı bende o tarihte gidicem
   Avcılardan

 162. Mustafa dedi ki:

  29 ocak teslim tarihim ordudan gidiyorum varsa aynı tarihte yabancılık çekmeyelim girmeden tanışalım numaram 05439160991 whatsaptan yazabilirsiniz

 163. Hakan kayacan dedi ki:

  İstanbul sultangaziden 31 ocakta teslim olucam 30 unda burdan otobüsle gidicem gelen varsa arasın tanışalım 05355913396

 164. ÖMER FARUK KANSIZ dedi ki:

  Selamun aleykum bende İstanbul beykozdan 1 şubatta teslim olucam varsa buralardan ulaşabilir. 05394580959

 165. Hasan kar dedi ki:

  Rizeden 13 mart gidecek olan varmı 98/1
  05536791631

 166. Muhammet talha bayram dedi ki:

  31 ocak bende ordayım ünşallah kocaeliden gidicem varsa arkadas haberleselim 05354707722

  1. Süleyman dedi ki:

   31 Ocak bende ordayim Kocaeli’den
   0538 770 20 17

  2. Can Taşer dedi ki:

   Kardeşim bende izmitten geliyorum 31 ocak teslim tarihim 05349332196

 167. IBRAHİM dedi ki:

  S.a Sakarya’dan bende 1 şubatta teslim olcam 31 ocak olanlar yazsın grup kuralım wpta istanbuldan uçakla gidicem 05387715819 Ibrahim

 168. Hasan dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar 31 ocakta istanbuldan erzincana teslim olmaya gideceğim. Uçakla gitmeyi düşünüyorum istanbuldan gidecek varsa beraber gidebiliriz haberleşelim. 0506166055

  1. Ahmet dedi ki:

   Kardeşim bende subat 1 de Adanadan çıkacam

 169. UĞUR dedi ki:

  GAZİANREPTEN GİDECEK OLANLAR 31 OCAKTA TESLİM OLACAK KİMLER VAR 98/1

 170. Mertcan dedi ki:

  Eskişehir’den 13 martta teslim olucam kardeşlerim araya bilirsiniz 0506 365 65 97

 171. sedat dedi ki:

  gazi antep nizipden gidenler ulaşın 0530 710 7376

 172. HARUN dedi ki:

  SELAMIN ALEYKÜM BEYLER İSTANBULDAN GELCEKLER 13 MART TESLIK EGER GIDEN VARSAA MESAJ ATSIN YABANCILIK CEKMIYEK SONUCTA ASKER OCAGI 05442446187

 173. Furkan koc dedi ki:

  Selamun aleykum istanbuldan giden varsa arasin 0553-506-9020 31 ocak teslim

 174. Mertt dedi ki:

  Beyler 13 martta teslim olcam bursa dan geliyorum gekennvarsa haberleselim

  1. Emre dedi ki:

   Erzincan 12 13 mart ordayım aydın liyim varmi bu çevreden gidecek birbirimize yardımcı olalim 05383616263

 175. Nihat dedi ki:

  13 mart Ankaradan teslim olcak varsa haberleselim kardeşlerim . Buluşur Beraber gideriz ankaradan
  0507 154 78 22

  1. Oguz dedi ki:

   Hocam 12 mart ankaradan gidiyorum bende

 176. yusuf dedi ki:

  bende istanbul avcılardan gidiyorum bana da ulaşabilirsiniz 05342749497

 177. Mehmet coşkun dedi ki:

  31 ocak teslim.98/1 topçu Erzincan. Adana ve çevresi varsa görüşelim .

 178. Ertuğrul dedi ki:

  Selamun aleyküm beyler bende 31 ocakta ordayım inşallah. Bana ulaşabilirsiniz. Esenler İstanbul’dan gidicem oraya.
  0538 746 5291

 179. Mustafa çam dedi ki:

  Manisadan geliyorum 31 ocakta teslim olucam
  05067620023. 29 ocakta uçak ile gidicem izmirden saat 10.00 da varsa giden tanışalım.

 180. Semih dedi ki:

  Bende 13 martta ordayım muğladan geliyorum 05425961394

 181. Mehmet dedi ki:

  Sakaryadan 29 ocakta ordayım devrelerim ulaşsın 05327181254

  1. Mustafa dedi ki:

   Kardeşim bende 29 ocakta ordayım numaramı kaydet 5439160991

 182. Gokhan dedi ki:

  13 mart ordayım arkadaşlar istanbuldan gelicem 05367172577

  1. Akın özen dedi ki:

   Gökhan kardeşim bende istanbuldan gidecem 13 martta 0533 403 9395

   1. HARUN dedi ki:

    GENCLER BENDE 13 MART İSTANBUL IKITELLIDEN KUCUKCEKMECE BIGLINIZE 05442446187

    1. Eray yılmaz dedi ki:

     13 mart istanbul göktürkten gelicem 0534 930 29 85 grup varsa ekleyin yabancılık çekmiyek

     1. Serdar dedi ki:

      Bende 12 Ocak’ta oradayım İstanbul Anadolu yakından gidicem 05303753456

 183. Sercan yılmaz dedi ki:

  31 ocakta oradayım topçu olarak erzincan merkezde ORDU dan geliyorum varsa aynı tarihte giden yazsın 05312483551

  1. bilal dedi ki:

   ben giidiyorum
   istanbuldan

  2. Hakan dedi ki:

   30 ordayim igdirdan gelen varsa ulassin 0545 581 8576

 184. semih dedi ki:

  13 Mart da bende gelicem devreler
  Antalyadan

  1. ali dedi ki:

   bnde 13 mart kardes bnde orduluyum

  2. Halit dedi ki:

   Bende 12-13 martta teslim olacam kardeşim ıspartadan. Antalyadan uçakla geçmeyi düşünüyorum numaranı ver haberleşelim…

   1. Sefa dedi ki:

    Kardeşim bnde Ispartalıyım antalyadan gidicem haberleşelim 05533665646

   2. semih dedi ki:

    0539 345 5883

   3. Osman dedi ki:

    Bnde martta geliyor um kardeşim Anyalyadan

  3. Hasan dedi ki:

   Kardesim ulassana 05075456127

  4. enes dedi ki:

   antalya 13 mart devrem haberleşelim

   Sergen 15 Ocak 2018, 02:45
   Arkadaşlar 12 13 martta gidecekler için whatsapp grubu kurduk gelmek isteyenler 05376854696

   BU ARKADASIN WATSAPP GRUBUNA GELIRSIN ANTALYA FİNİKEDEN/ ENES

   1. semih dedi ki:

    Kardeşim bu numaradan watsaab çıkmıyor

  5. Aykut dedi ki:

   13mart antalyadan

  6. semih dedi ki:

   Numaram 0539 345 5883

  7. alper dedi ki:

   12 martta gidecem bende 5435900094 antalya

  8. İBRAHİM dedi ki:

   Kardeşim bende 12 sinde serikten gideceğim haberleşelim yabancılık cekmeyiz numaranı yazarsan sevinirim

   1. İBRAHİM dedi ki:

    Numaram 0541 475 7744 arkadaşlar benide alırsanız sevinirim gruba serikten gidecegim bende 12 martta

 185. Yaşar dedi ki:

  Arkadaşlar şubat 12 de teslimim izmirden gelicem yapmış veya yapıcak olanlar 0554 599 4334 numaradan ulaşırsanız sevinirim

  1. Rıdvan dedi ki:

   Arkadaşlar şubat 1 de teslim oluyorum istanbuldan geliyorum gelecek olan devreler varsa numaram =0544 440 9873

   1. Mehmet dedi ki:

    Ara devrem ben de 31 ocakta Erzincan merkez de topçu geliyorum

   2. Ramazan dedi ki:

    Urfa dan Erzincan top.eğim….. kumutandığı. . 2 Şubat gidiyom urfali var beraber gıdağ 05433519608 wsaptan ulaşsın

 186. yunus dedi ki:

  13 mart 98/1 ordayım istanbuldan gidecek olanlar varmı arasın 05327336334

  1. ali dedi ki:

   bnde 13 ordayim arkadaslar 95 liyim orduluyum varmi ordu cevresi gdecek

  2. Ahmet dedi ki:

   13 Mart bende oradayım afyon dan

   1. Hasan dedi ki:

    Bnde afyondan gecicem kardesim 12 martta

    1. Ali kahraman dedi ki:

     Bende afyondan şubat 1 de teslim olucam karsilasiriz insallah

     1. İbrahim dedi ki:

      Arkadaşlar afyondan gidecekler bı whatsap grubu kuralım

     2. İbrahim dedi ki:

      13 Mart ta gidecek Afyonlu arkadaşlar 05459785750 ulaşın wp kuralm

  3. salih dedi ki:

   var birader istanbul 13 mart ordayım inşallah

 187. Atabey dedi ki:

  Arkadaşlar 31 Ocak ordaym
  Allah herkese kolaylık versin
  0533 090 64 23

  1. Ramazan dedi ki:

   Kardeşlerim Hepiniz ALLAH a emanet kardeşim de BOLU dan gidecek 98/1 tertip 0544 257 07 37 varsa yakında olan arasın

  2. erol öztaş dedi ki:

   31 ocakta bende oradayım istanbuldan

 188. Tuncay dedi ki:

  13 mart gaziantep ten geliyorum ulaşmak isteyen arkadaşlar.
  05372102056

  1. sedat dedi ki:

   reis bnde 31 ocakda ordayım haberleşelim 0530 710 73 76

 189. Kemal dedi ki:

  13 martta giden arkadaslar ulasabilir

  0544 293 92 57

 190. Ömer dedi ki:

  Nevşehirden bende geliyorum tertiplerim ismim ömer akgül 05535727558

  1. savaş duygu dedi ki:

   bende Yozgattan gidecem 29 ocak yada 31 kararsızım.05425581059

 191. muhammed çetinöz dedi ki:

  selam devrelerim bende 98/1 31 ocak 2018 erzincana gelecegim denizli den gidecekler varmı arayın
  0538-726-30 15

 192. Kemal dedi ki:

  Benimde sevk tarihi 13 mart dilekce yazip 1. Grupla gitme ihtimalim varmi ?

  1. Yavuz dedi ki:

   Bunu bilen varmı

 193. Ethem ULUSU dedi ki:

  2 gün sonra ERZİNCAN dayım. Topçu birliğinde.
  Memleket Kırşehir

  1. ahmet dedi ki:

   13 mart da ordayım nasıldır arkadaslar rahatmıdır memleket denizli

  2. Ramazan dedi ki:

   Beyler BOLU dan giden varmı gidecek olan beni arasın kardeşim de oraya gidiyor 0544 257 07 37

 194. Melih dedi ki:

  11 Ocakta Teslim Olacak var mi?

  1. Olgunnmurat dedi ki:

   Var kardeşim telini ver

  2. Halil sisman dedi ki:

   Ben geliyorum kardeşim 11 inde instagramdan yazabilirsin HALILSSMN

   1. Olgunnmurat dedi ki:

    5454594545 ara kardeş

  3. İsmail dedi ki:

   Bende ordayım

 195. Olgunnmurat dedi ki:

  Ocak 11 de gelen varmı ?

  1. Halil sisman dedi ki:

   Ben geliyorum kardeşim 11 inde instagramdan yazabilirsin HALILSSMN

 196. Soner dedi ki:

  ANKARADAN 8 OCAK 2018 ORDAYM ALLAH İZİN VERİRSE ANKARADAN TERTIPLER ARAYIN KARDESLERIM. 05350702943

  1. Metehan Doğan dedi ki:

   8 ocakta bende ordayim Eskişehirden

 197. mustafa y dedi ki:

  şuan erzincanda olan varmı

 198. mustafa y dedi ki:

  arkadaşlar 13nde teslim olan arkadaşlar arasın beraber katılalım aralık 13 erzincandatım 05434919453 arayın Krdeşlerim

 199. Orhan dedi ki:

  Bursadan gelen varmı oradaki durumlar nasıl

  1. Orhan dedi ki:

   Yarın akşam erzincandayız

 200. Baran dedi ki:

  İstanbul da yaşıyorum kırşehirliyim 14 de Sabiha Gökçen havalimanından gidecem tanışalım beyler yabancılık çekmeyelim 05413730136

 201. Hasan dedi ki:

  Arkadaslar 16 aralikta teslimim kirikkale merkez simdiden butun devrelerime hayirli teskereler insllah

  1. Esat dedi ki:

   Hayırlı teskereler arkadaşlar Erzincan’da buluşmak dilegiyle

  2. Esat dedi ki:

   Hasan gruba gelsene kardeşim

  3. Esat dedi ki:

   05308721370 benım no

  4. Ali dedi ki:

   Kardeş teslim oldun mu

 202. Baran dedi ki:

  İstanbul dan giden varmı sabihadan 14 aralıkta sabah uçağı ile

 203. Emre dedi ki:

  15 Aralık sabah Erzincan top. obüs 105 -24.5 MM OB.ÇVŞ İstanbul’dan direk uçuş sabah 6-6.30 gibi havalimanındayım herkese hayırlı teskereler

  1. Fatih dedi ki:

   kardeş bende geçen sene acemiliğimi orada yaptım 105/24.5 mm obüsü en iyi obüstür 1. çekili bataryada acemiliğini yapacaksın obüs çavuşu olarak yazmışlar sülüsüne lise mezunuysan onbaşı olarak erzincandan ayrılıp usta birliğinde çavuş olursun ama ilkokul mezunuysan çavuş adayı olamazsın çavuş adayı olursan yüzde 90 batıya düşersin ama ilkokul mezunuysan kesinlikle doğuya düşersin ya da kıbrısa ama sen ilkokul mezunuysan kendini büyük ihtimalle doğuya hazırla bu arada hala ordaysa 1. çekili batarya komutanı üsteğmen *****e batarya astsubayı *** başçavuşa selam söyle çok iyi insanlardır hayırlı teskereler.

  2. Fatih dedi ki:

   Erzincanda topçuysan rahatsın havancıysan yine iyisin ama topçu sınıfı kadar rahat olamaz nede olsa havancının sınıfı piyadedir erzincan yüzde 90 doğuya dağıtım yapan birliktir biz 1. çekili batarya olarak 210 kişiydik 110 kişi doğuya düştü oradan üs bölgelerine gitti geriye kalan 100 küsür çavuş adayı batıya ve kıbrısa düştü çavuş adaylarının içinden sadece 1 kişi hakkari yüksekovaya tümene düşmüştü doğuda askerlik güzeldir teröriste atış görevinde mermi atarsın rahattır üs bölgeleri özellikle karışan eden olmaz yani diyeceğim o ki lise mezunuysanız kendinizi batıdaki herhangi bir birliğe ayarlayın ilkokul mezunuysanız direk doğuya adapte olun.

   1. Erhan dedi ki:

    2 yillik unv mezunuyum askerlik subesinden ulastirma olarak solediler bilgi verebilirmisin rica etsem

 204. lokman dedi ki:

  arkadaşlar 15 aralık saat 2 de istanbul atatürk havalimanı beraber gidecekler mesaj atsın 05396992100

 205. Samet dedi ki:

  Beyler aralık b grubu şoför olarak giden varmı aranızda 5538208388

  1. Raşo dedi ki:

   Ben varım Kocaeli

  2. Tahsin dedi ki:

   Ben b grubu söför gidiyorum kardeş 05372107452

 206. Gürkan dedi ki:

  Adana dan gelen kimse Yokmu yav 15 Aralık
  Teslimim

 207. Salih dedi ki:

  15 aralik sabahi ucagi ile gidecek ankaradan arkadas varmi varsa bana ulassin beraber gidelim msj atin yada arayin 05548370853

 208. Nimetullah dedi ki:

  Gelin arkadaşlar gelin biz orada kadroluyuz bekliyoruz

 209. İbrahim dedi ki:

  14 Aralık 08:20 Ankara-Erzincan ucağı ile giden varmıdır

  1. Samet dedi ki:

   Ben varım kardeşim izmirden ankaraya ankaradan erzincana 5538208388 ulaş

  2. Samet dedi ki:

   Ben varım kardeşim izmirden ankaraya ankaradan erzincana 5538208388 14 aralık günü manisadan geliyorum

  3. Rifat aytemir dedi ki:

   Bn varim kardesim

 210. Recep SEYHAN dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar 13 aralıkta ordayim memleket ÇANAKKALE…

 211. Şakir dedi ki:

  Selam arkadaşlar bende Balıkesir den geliyorum Erzincan topçu Birliği ulaştırma bölüğü sanırım 13 aralıkta teslim olucam aralıkta gidiyorum ama gün belli değil balıkesirli toprak varsa ulaşsın bana

  1. Mert dedi ki:

   Kardes hataydan gidiyorum bende ulaştırma

 212. Ertan dedi ki:

  14 Aralıkta teslim olucam İstanbul’dan geliyorum uçak bileti aldım var mı 14 aralıkta teslim olan

  1. Baran dedi ki:

   Var kardeş benim

   1. Emrah dedi ki:

    Bnde tavandan gidecem

  2. Rifat aytemir dedi ki:

   Bn varim kardesm,kirsehirden geliyom ankaradan bincem

   1. Baran dedi ki:

    Rıfat bende kırşehirliyim bende 14 teslim olacam

   2. Ethem ULUSU dedi ki:

    Ben de Kırşehir den geleceğim. 10 Ocak da

 213. Samed Tavşan dedi ki:

  İstanbuldan 13 14 aralıkta gidecek arkdaşlar varsa tanışalım.
  s.tavsan / instgram”””samet.tavsan / facebook

 214. lokman dedi ki:

  13 aralık afyonkarahisar 05396992100 erzincan topçu

 215. Gürkan dedi ki:

  Bursa/İznik ten olan varmı 13 14 aralık bende

  1. göksal dedi ki:

   var kardeş var 05366753167 ara

 216. Nimetullah dedi ki:

  Slmlar Erzurum dan giden yok mu

  1. Nimetullah dedi ki:

   1 inde teslim olacam kısa dönem

 217. Cemal dedi ki:

  Beysehir/KONYA dan 15 aralikta gelicem Allah izin verirse bütün kardeşlerime selamlar…

  1. Abdullah dedi ki:

   Kardeşim bende beyşehirden gidiyorum 15 aralıkta teslim olcam

 218. recep dedi ki:

  1 kasımda bende gelıyorum topcu olarak oftan trabzon

  1. Recep dedi ki:

   Kardeşim bende istanbuldan geliyorum 2 sinde teslim olacağım

 219. Recep yılmaz dedi ki:

  Kasım 7 de teslim oluyorum beyler gidecek olan varsa istanbuldan cevap yazsın

  1. Recep dedi ki:

   Kardeşim bende istanbuldan geliyorum 2 sinde teslim olacağım

   1. Ahmet dedi ki:

    İstanbuldan geliyorum bende kardeşim 2 kasımda teslim oluyorum insAllah

 220. Musa özbey dedi ki:

  Beyler bende 59. Top. Eğt. Tug. Erzincan merkeze geliyorum 3 ünde teslim olucam KOCAELİ den geliyorum varsa toprak tanışalım

  1. Recep yılmaz dedi ki:

   Kardeş bende gidiyorum kasım 7 de teslim olucam ama istanbuldan

  2. Hamit erdemci dedi ki:

   Musa bende 3 nde teslim olcam gebzeden gidiyorum

   1. Celil Balıkci dedi ki:

    Kardeşim bende 3 ünde teslim kocaeli Gebze

 221. onur dedi ki:

  Ankaradan 13 15 aralik gidecek olan arkadaslar varmi

  1. Hüseyin dedi ki:

   Ben gidecem kardeşim 15 inde

   1. onur dedi ki:

    Numarani yolla kardesim

   2. onur dedi ki:

    05050412597 kardesim ara beni

    1. onur dedi ki:

     05050412497 bu kardesim

  2. Salih baldoken dedi ki:

   15 aralik sabahi ucakla bende geliyorum kardesim

  3. İbrahim dedi ki:

   14 Aralık’ta Ankara dan 8:20 Erzincan uçağıyla gidecegim inş. (İsparta’dan)

   1. hüseyin dedi ki:

    bende 15 aralık sabah 8 25 iniş 9 35 kardesım

  4. Mustafa gurer dedi ki:

   Var kardesim 553 484 64 15 ulas

 222. Recep SEYHAN dedi ki:

  13/15 aralık memleket ÇANAKKALE arkadaşlar…

 223. mehmet dedi ki:

  bende 14 aralıkta ordayım isstanbul bağcılardan geliyorum

  1. Çagatay dedi ki:

   Kardeşim bende bağcılardan gidiyorum

  2. Çagatay dedi ki:

   0538 883 4629
   al numaram istersen mesaj at beraber gideriz

   1. Mete dedi ki:

    Selam aleyküm bende bagcılardan b grubu 15 aralık 0538 383 39 90 haberleşelim

 224. Mustafa dedi ki:

  Slm arkadaşlar bende K.MARAŞ dan geliyorum ön lisan mezunuyum 13 aralık ta teslim olacam birliğe 2 celp grubundayim b şubesi varmı K.MARAŞ lı başka erzincana b şubesi olarak giden varmi varsa iletişime geçelim 0538 679 8044

 225. Fatih dedi ki:

  Sakaryadan geliyorum 3 kasımda teslim olucam inşallah

  1. Turgay dedi ki:

   S.a kardeşim bende sakaryadan gidiyorum 2kasımda gidiyorum tanışalım sakaryanın neresinden

   1. Yusuf dedi ki:

    Turgay kardeşim bende Sakarya dan

   2. Eren dedi ki:

    Bende 2 kasımda teslim oluyorum topçuyum memleketimde erzincan

  2. Yusuf dedi ki:

   Sa kardeşim bende Sakarya’dan

   1. Turgay dedi ki:

    Görüşelim tanışalım gitmeden yusuf kardeşim

    1. Yusuf dedi ki:

     Telefonunu yaz kardeşim

     1. Turgay dedi ki:

      0538 453 7316 turgay sarı

  3. Yusuf dedi ki:

   Sakarya’dan bende hacı

   1. Tahsin dedi ki:

    Ben sakaryadan gidiyorum b gurubu ulaştırma 13 aralık 18.15 te istanbul sabiha gökçende uçağa biniyorum ulaşmak isteyenler yazsın 05372107452

  4. Tahsin dedi ki:

   Bende sakaryadan 13 aralıkta teslim olucam uçak biletini aldım

 226. SELÇUK KOLUK dedi ki:

  gruba katılmak isteyen sms atsın 05458318852 1 kasımda teslimim

 227. Emrah Dilsiz dedi ki:

  Selamun Aleyküm beyler bende istanbuldan geliyorum 13 aralıkta Allah kısmet ederse 05309112113 b grubu olarak geliyorum b grubu olanlar eklesin

  1. Mert Acar dedi ki:

   Selamın aleyküm kardeşim bende istanbuldan gelicem b grubu 15 aralıkta 0541 494 62 41

 228. murat dedi ki:

  a grubu 2 kasım teslim irtibat 0544 399 09 63 grup kuranlar benide ekleyebilirsiniz

 229. ayhan dedi ki:

  bende 1 kasımda teslim oluyorum kısa dönem /TRABZON

 230. Furkan dedi ki:

  1 kasımda ordayım istanbul

 231. Yavuz SAĞIR dedi ki:

  Muğla Fethiye 97/4 Erzincan Merkez Topçu B Grubu 15 Aralık
  Teslim 05350516088

 232. Bünyamin Barut dedi ki:

  Selamun aleyküm beyler öncelikle 81 mm havan manga komutanı olarak geliyorum 59. Topçu erzincan jandarma olarak kasımda ordayım inşallah istanbuldan gelicem isterseniz bi whatsapp grubu ayarlıyalım tanışalım ordan 05306975961 memleketim Trabzon of bu arada

  1. ayhan dedi ki:

   bende oftan gidiyorum 🙂

   1. Recep dedi ki:

    Oftan mi b3nde oftan geliyirum kardesim 05516106157 vatsaptan yazin bulusalim orda

 233. barış dedi ki:

  bende eskişehirden geliyorum arkadaslar 31 ekim de orada olucam Allah hepimize kolaylık versın 05376537246 ulasmak isteyen arasın mesaj atsın

 234. Hüseyin Aksoy dedi ki:

  13 aralik beyler nevsehirden bende oradayim 05386432150

 235. Salih dedi ki:

  Ankaradan 15 sinde teslim olacak arkadaslar bana ulasa bilirsiniz 15 sabahi ordayim insallah

 236. Gökhan Erdem dedi ki:

  Kardeşlerim Bende Adana’dan Geliyorum 13 Aralıkta Allah Kısmet Ederse B Grubuyum İrtibat No:05356978469

  1. Alihan demir dedi ki:

   Kardeşim bende adanadayım teslim tarihi 15 aralık numaranı alıyorum

 237. Bilal dedi ki:

  Benden Kasım 13.00 da teslim Olcan
  05432562718 ara beni çarşıda bulusuruuz

 238. muhammed dedi ki:

  kardesım bnde bır kasımda gelıyorum insallh ıstanbuldan gelıcem

 239. muray dedi ki:

  B gurubu. adanadan giden yokmu emmiler

  1. SELÇUK KOLUK dedi ki:

   varda emmi A grubu 🙂

  2. Alihan demir dedi ki:

   Adanadan gidiyorum bende 15aralık teslim

 240. Hakkı dedi ki:

  B gurubu Konya dam geliyorum 05312666115 başka çıkan varsa haberleşelim

 241. Murathan dedi ki:

  b gurubu için yemin töreni ne zaman olur

 242. Mert Çite dedi ki:

  Çorum / Alacadan geliyorum 1 Kasım da teslim Olcam varmı Alacadan

 243. talip dedi ki:

  B grubu antepden gelenler yokmu baska ? Erzincanda buluşalım.

  1. Mustaca dedi ki:

   Slm kardeşim marasdan gidiyorum 15 aralik teslimim numaram 0538 679 8044 kardeşim ara beraber gidelim

 244. Halil ibrahim dedi ki:

  Konyadan geliyorum varsa beraber gidelim numaram 5417634264

  1. Mahmut çelik dedi ki:

   Bende konyadan kardeşim

 245. Recep dedi ki:

  Selamin aleykum trabzon oftan geliyorum bende varmi trabzonlu

  1. Bünyamin dedi ki:

   Kardeşim istanbuldan geçicem bende oraya bende ofluyum

  2. Hüseyin Kasap dedi ki:

   Bende Sürmeneliyim b grubu gidiyorum kardeşim 05449288561

 246. Hüsem dedi ki:

  Arkadaşlar bir kasımda denizli ve çevresinden giden varmı

  1. Ahmet dedi ki:

   Bende oraya gidiyorum denizliden

   1. Hüsem dedi ki:

    Facebook varmı kardeşim

   2. Hüseyin Umuroğlu dedi ki:

    ne zaman teslim olcam kardeşim bende denizliden oraya gidiyorum

  2. Osman dedi ki:

   Benim oglumda denizliden gidiyor

 247. Emrah dedi ki:

  İnşallah 1 Kasımda oradayım Erzincan Ankara

  1. Furkan dedi ki:

   Kardeşim bende 1 kasımda ordayım ankaralının

 248. Serkan dedi ki:

  97/4 b grubu Bolu’dan gelicem İNŞALLAH…

  Instagram : serkann.askann

  1. samet dedi ki:

   kardeş ben de 97/4 düzceden gidaicem istersen haberleşelim beraber gidelim olurmu ? tel veriyorum 0541 399 81 53

   1. Taner E. dedi ki:

    bende Düzce den gidiyorum
    0555 715 95 81

 249. ali varışlı dedi ki:

  arkadaslar bende 1 kasımda ordayim ,yozgattan geliyom

 250. Alpaslan dedi ki:

  Aksaray merkezden herkeze selam 1 kasımda ordayım

  1. Hasan hüseyin aslan dedi ki:

   Topragam bende nipdeden gidiyorum çvş egitim bölügü istersen haberleselim 05343652816

 251. Mustafa dedi ki:

  Arkadaşlar benim acemi birlikte buraya çıktı Aralık’ta teslim olcaz herhalde varmı Antalya’dan

  1. Yakup dedi ki:

   Sen b grubusun kardesim bende b grubumuyum bende gaziantepden gelecem 13 aralikta

   1. talip dedi ki:

    Kardesim bende antepden geliyorum 14 aralikda.

   2. Mustafa dedi ki:

    Evet kardeşim b grubusun

   3. Evren dedi ki:

    Bende karstan geliyorum b grubuyum b grubu olarak burdan tanışalım 5073445146

    1. asım dedi ki:

     b grubuyum 13 aralıkta 5467633748

   4. asım dedi ki:

    balıkesirden b grubu 13 aralıkta

    1. Ferdi dedi ki:

     B grubuyum kardeşim balıkesir edremitten 0507 055 4912

     1. ismail dedi ki:

      kardesim ben de 31 ocakta gelıyorum 98/1 tertıp balıkesır ayvalıktan toprak goruselım orada toprak ıyıdır 05458355340

   5. Mustaca dedi ki:

    Slm kardeşim bnde marasdan gidecem 15 aralik teslim olacam beraber gidelim istersen 0538 679 8044 mustafa ismim ara kardeşim

  2. Hüseyin Ali dedi ki:

   Kardeş bende antalyadan geliyorum benim de 2. Grup aralıkta teslim olcam

  3. mehmet emin dedi ki:

   var kardeşim antalyanın neresi 05443313125

  4. mehmet emin dedi ki:

   antalya dan gidecekler 14 aralık teslim olanlar merkezdeyseniz bulusalım tanışalım arkadaslar orda zorluk cekmeyiz 05443313125

 252. Mustafa dedi ki:

  Arkadaşlar 15 aralık teslim kayseriden 59. Topçu alayı kayserililer eklesin 05387296521

 253. lokman dedi ki:

  afyonkarahisarlıyım 13 aralık

  1. armaģan dedi ki:

   13 aralık ordayım bende

 254. Ertuğrul dedi ki:

  1 kasımda bende erzincandayım orda görüşmek üzere

  1. Mahmut dedi ki:

   Bende gidiyorum kardesim 1 inde

  2. Ahmet dedi ki:

   Ertuğrul kardeş bende 1kasimda teslim oluyorum ben hataydan

   1. Furkan dedi ki:

    Kardeşim bende hataydan

   2. Hasan dedi ki:

    Hatayın neresi

   3. Hasan dedi ki:

    Hataın neresi Ahmet

    1. Emre dedi ki:

     Hatay hassa dan erzincana cvs egitimi 31 aralik ta gidiyorum

     1. Mete dedi ki:

      S.a Bende hataydan 15 aralıkta teslim

  3. mehmet ali dedi ki:

   balıkesirden bende 1 kasımda teslim oluyorum

 255. eşref semiz dedi ki:

  bugun baktım kasımda 1 de ordayım allahın izniyle

 256. Talip dedi ki:

  arkadaşlar antepden geliyorum 15 aralıkda. B grubu çıktı varmı antepli ?

  1. Abdulkadir fener dedi ki:

   Var kardes bende 15 aralik
   instagram abdulkadir_2727

   1. talip dedi ki:

    Facebook varmı kardeşim

  2. Yakup dedi ki:

   Olmazmı kardesim bende b grubu gaziantepden

   1. Yakup dedi ki:

    İnstagram ykp.uslu27

   2. talip dedi ki:

    Facebook varmi kardeşim. Ben Cumhuriyet dolmuscusuyum

 257. Kardeşiniz dedi ki:

  Allah hepinizi korusun

 258. Anıl dedi ki:

  23 eylül izmirden geliyorum Anıl Avcı

 259. Fatih dedi ki:

  Arkadaşlar bnde 16sında teslim olacam cumartesi
  16 teslım olacak arkadaşlar bana ulaşabilir
  0530 128 3020

  1. Burak dedi ki:

   Arkadaşım yolculuk uçaklamı otobüslemi

 260. Enes Gökçen dedi ki:

  Şuan yoldayım yaklaşık 242km kaldı Erzincan’a orda görüşmek üzere beyler. 14ü sabah teslim olucam kalın sağlıcakla.
  İMPARATOR DEVRELERE SELAM ✋

  1. hatice dedi ki:

   merhaba bennim erkek arkadasımda erzincan 59.toğçu eğitim tugayınca acemı bırlıgıını yapıcak 3 kasımda teslım olucak. senın suan acemı bırlıgın bıtmıs olması gerek. usta bırlıgın neresı cıktı ve genellıkle erzıncana gıdenler nerelerde usta bırlıgı yapıyor bılgı verırsen cook mutlu olurum tesekkkkkkkur ederım sımdıden

 261. Can kaya dedi ki:

  5439174182 ulaşın 16 sında teslim olucam

 262. Mehmet dedi ki:

  17 sinde teslim oluyorum 17 sinde otogarda bulusalim

 263. Can kaya dedi ki:

  Arkadaşlar birbirimizi bulup destek olursak iyi olur ezilmeyiz belki çok yabancılık çekmeyiz

 264. Cumali dedi ki:

  Bn de 16 Eylül 16 da teslim olacam konya dan geliyorum

  1. Sezgin dedi ki:

   Bnde Tekirdağ dan gelicem 15 de teslim olucam

  2. Burak dedi ki:

   Kardeşim aralık 16 da teslim olucam istanbuldan sabah 6:00 uçağını tuttum

 265. Mevlüt dedi ki:

  Merhabalar 15 eylül 2017 de teslim oluyorum asker arkadaşlarim ankaradan 59. Topçu egitim tugay komutanligi 0541 427 02 90 numaram tamişmak isteyen arkadaslar ulasabilir

  1. Ali dedi ki:

   Gardas ben 13 eylulde gidiyorum 05302099733

  2. Salih dedi ki:

   Bende 15 sabahi inecem kardesim ankaradan ulas bana bulusalim beraber gidelim yabancilik cekmeyelim

  3. hatice dedi ki:

   selam. usta birliğin nereye cıktı acaba? benım erkek arkadasımda aynı yerde yapıcakta usta bırlıgı nereye cıkar merak edıyorum bılgı verırsen mutlu olurum sımdıden tesekkurelr

 266. Can kaya dedi ki:

  eylül 16 da teslim olacaklar varsa haberleşelim samsundan geliyorum

  1. Onur dedi ki:

   Kardeş kaç gün acemi birliği sana zahmet

 267. Burak kütük dedi ki:

  Ben varım kardesım

 268. Önder dedi ki:

  Acemi birliğim erzincan 59 uncu top.eğt.tug.k.lığına çıktı başka gelen varsa tanışalım

  1. nurettin dedi ki:

   ben varim kardesim nigdeden gelecm allah izin verirse

   1. Hasan hüseyin aslan dedi ki:

    Kardeşim bende nigde 1kasımda ordayım
    İrtibat kuralım
    İnstagram hassan_asslan

  2. Ali dedi ki:

   Gardas nerde otryorsn bende 13aksam biniyorum

   1. Muhammed dedi ki:

    bende ordayım inş. istanbuldan gelicem
    whatsap gurubu kuralım isteyen olursa cepleri yazın tanışalım

    1. Muhammed dedi ki:

     beyler en geç 2 kasım saat 13.00 damı teslim olmak gerekiyor ??

     1. Bilal dedi ki:

      05432562718 aynı teslim oluyoruz arabeni kardeşim

    2. Furkan dedi ki:

     1 kasımda ordayım istanbul
     Kardeşim bende istanbuldan geliyorum 2 kasımda ordayım numaranı yaz

  3. hatice dedi ki:

   merhaba usta bırlıgın nereey cıktı acaba

  4. hatice dedi ki:

   usta birliğin nereye cıktııııııı

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.