Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Mayıs 2024

Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı – Melikgazi

Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı – Melikgazi

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin komando birliklerinin eğitimi, ordumuz için çok önemlidir. Diğer birliklere göre daha zor, daha uzun ve daha kaliteli bir eğitimden geçmek zorunda olan komandoların eğitim aldığı birliklerden birisi de Kayseri 1. Komando Tugay Komutan Yardımcılığı Hava İndirme ve Komando Eğitim Tabur Komutanlığı’dır. Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde bulunan Eğitim Tabur Komutanlığı’nda eğitim gören er ve erbaşlar, daha sonra terörle mücadelede ve sınır güvenliğinin sağlanmasında görev almaktadır. Türkiye’nin en zorlu komando eğitim merkezleri arasında yer alan Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı, terörle mücadelede üst düzey birçok görevi yerine getiren personel eğitmiş ve bu nedenle de Türk Silahlı Kuvvetleri’nden pek çok ödülle ödüllendirilmiştir. Bu eğitimlerin verildiği komutanlık, Türkiye coğrafyasının göbeği kabul edilen ve sert bir coğrafyada bulunan Kayseri’de yer almaktadır. Özellikle böylesine zor doğa şartlarına sahip ve dağlık bir araziye komutanlığın kurulmasının nedeni, eğitim gören komandoların görev alacağı bölgeler ile benzerlik taşımasıdır.

Ulaşım Bilgileri

Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı, 420 bin nüfusu bulunan ve oldukça büyük bir ilçe olan Melikgazi ilçesinde konuşlanmıştır. Kayseri’nin merkezine gelerek kolaylıkla ulaşılabilecek birliğe, özel araçlar, otobüsler, tren ya da havayolu ile yolculuk yapılabiliyor.

Özel Araç ile Ulaşım: Kayseri, Türkiye ve İç Anadolu Bölgesi’nin ticaret, tarım ve hayvancılık açısından en önemli merkezidir. Bu kadar önemli ve stratejik bir şehre ulaşılabilmesi için birçok imkân vardır. Özel aracınızla Kayseri’de bulunan 1. Komando Tugay Komutanlığı’na; İstanbul’dan 764 kilometre, Ankara’dan 316 kilometre, Sivas’tan 205 kilometre, Erzurum’dan 631 kilometre ve Antalya’dan 610 kilometrelik bir mesafeyi aşarak ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile Ulaşım: Türkiye’nin hemen hemen tüm bölgelerinden Kayseri’ye otobüs seferi bulmak mümkündür. Direkt otobüs seferi bulamayanlar, Ankara ve İstanbul şehirlerinden aktarma yapabilirler.

Ankara’dan 4,5 saat, İstanbul’dan 12 saat, İzmir’den 13 saat ve Antalya’dan 11 saat süren otobüs yolculukları ile Kayseri’ye ulaşılıyor. Kayseri otogarında indikten sonra taksi veya otobüs marifeti ile 12 dakikada 1. Komando Tugay Komutanlığı’na gidebilirsiniz.

Tren ile Ulaşım: Tren ile ulaşım günümüzde pek kullanılmasa da Kayseri Doğu Ekspresi’nin ve diğer tren hatlarının tam merkezinde bulunmaktadır. İstanbul Haydarpaşa Gar’ından binebileceğiniz Doğu Ekspresi sayesinde Kayseri’ye tren ile gidebilirsiniz. Yine Doğu Ekspresi’ne Ankara’da da binerek Kayseri’de inmeniz mümkündür. Ankara-Diyarbakır ve Ankara-Adana trenleri de Kayseri’den geçmektedir. Dilerseniz Diyarbakır ve Adana’dan da trene binerek Kayseri’de inme imkânına sahipsiniz. Tren garında inen acemi erlerin eğitim birliğine gidebilmeleri için belediyeye ait 117, 241, 146 ve 132 numaralı otobüsler gün boyunca hizmet vermektedir.

Hava yolu ile ulaşım: Kayseri Havalimanı’nın şehir merkezine yalnızca 5 kilometre uzaklıkta olması, uzak bölgelerden Kayseri’ye gelecek acemi erler için önemlidir. Uçak marifeti ile Kayseri’ye ulaştıktan sonra HAVAŞ’a ait otobüslerle şehir merkezine gelebilir ve buradan otobüs, dolmuş ve taksileri kullanarak hızlıca birliğe teslim olunabilir.

Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı İletişim Bilgileri

Adres: Köşk Mahallesi, Köşk Kışlası 1’inci Komando Tugay Komutan Yardımcılığı

Melikgazi/Kayseri

Telefon Numarası: 0352 235 91 22 / 0352 235 98 84

Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı Hakkında Bilgiler

Askeri birliklerin kuralları önceden belirlenmiştir ve kati şekilde uygulanmaktadır. Bu nedenle Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı’nda acemi er eğitimi alacak olan personelin belli kurallara uyması beklenmektedir. Birliğe teslim olurken kesinlikle cep telefonu, kesici ve delici maddeler, fotoğraf makinesi, radyo, içecek ve yiyecek getirilmemelidir. Eğer bunlardan herhangi biri üzerinizde varsa el koyulacaktır ve asla geri alamazsınız. Yalnızca cep telefonu getirdiyseniz bunu görevli memura beyan edebilir, bir dilekçe karşılığında teslim ederek eğitim birliği ile ilişiğinizi tamamen kestikten sonra geri alabilirsiniz. Eğitim için acemi erlerin kabul edildiği dönemlerde aralıksız ve tatilsiz çalışan kayıt kabul merkezlerinde işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için mutlaka kimliğiniz ve askere teslim belgeniz yanınızda olmalıdır.

Türk Silahlı Kuvvetleri, eğitime aldığı bütün askerler için önceden hazırladığı ve er ve erbaşların ihtiyaç duyacağı eşyaları kendilerine işlemlerinin ardından teslim etmektedir. Eğitim süreci boyunca ihtiyaç duyacağınız askeri bot, çorap, spor ayakkabısı, askeri kamuflaj, diş fırçası, iç çamaşırı, eldiven, temiz ve kirli kıyafet torbası, palaska vb malzemeleri kayıt gününde erlere teslim eder. Hızlı şekilde gerçekleştirilen dağıtımın amacı, eğitimin gecikmeden başlamasıdır. Teslim aldığınız ürünlerin sayısı ve adedi, size bir liste halinde verilecektir. Eksik ya da zarar görmüş bir malzeme varsa değiştirilmesini talep edebilirsiniz.

Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı’nda askerlerin para ihtiyaçlarını giderebilmeleri için ATM’ler, posta işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için PTT şubesi mevcuttur. Askerlik kutsal bir görev olmasına rağmen acemi erler sık sık aileleri ile irtibat kurma ihtiyacı duyarlar. Bu ihtiyacı giderebilmek için de birlikte içerisinde yeterli sayıda ankesörlü telefon bulunur. Er ve erbaşların başta telefon kartı olmak üzere diğer temel ihtiyaçlarını giderebilmeleri için kantinler belirli saatler arasında çalışmaktadır.

Terzi ve berbere ihtiyaç duyan er ver erbaşlar, birlik içerisindeki görevli berbere ve terziye başvurabilirler. Birlik içerisinde acemi askerlerin yemek yiyebilmeleri ve istirahat edebilmeleri için inşa edilmiş olan gazinolar da günün 3 öğünün de yemek çıkartılır. Banyo ihtiyaçlarının giderilebilmesi için her bölüğe özel hamam hizmet verir.

Sosyal ve Diğer Faaliyetler

Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı’na eğitim için gelen askerler, birlikte bulunan sağlık ekibi tarafından sağlık kontrolünden geçirilir. Ayrıca birlikteki sağlık tesisi, eğitim süreci boyunca er ve erbaşların yaşayacağı bütün problemleri gidermek için hazır kıta vaziyette çalışmaktadır. Askeri sağlık personelinin yetersiz kaldığı durumlarda ise daha üst düzey hastaneye sevkiyat yapılması ve bu sayede askerin sağlığının korunması kati şekilde uygulanmaktadır.

Askerlik eğitim süreci boyunca yaşanabilecek aksaklıkların giderilmesi ve erlerin kendilerini hazır hale getirmeleri için rehberlik ve danışmanlık merkezi, diğer birliklerde olduğu gibi Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığı’nda da hizmet vermektedir.

Boş zamanların değerlendirilmesi için bir bilgisayar odasının yanı sıra futbol ve basketbol sahaları da er ve erbaşların kullanımına açıktır.

Temel eğitimlerini tamamlayan acemi askerlerin yemin törenleri, büyük bir coşku ile tüm eğitim birliklerinde gerçekleştirilmektedir. Tarihleri önceden belirlenen ve ilan edilen bu törenlere, askerler kendi ailelerini ve sevdiklerini davet edebilirler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Kamil dedi ki:

  6 nisan 2023 çıktı grup varsa ya da oluşturalım tanışalım
  5457858038

  1. Mustafa dedi ki:

   Kanka grup çıktımı benide ekleyin yaw 5385145528

 2. Murat dedi ki:

  Wp gurubu varsa benide ekleyin
  05378387713

  1. Eren Şengül dedi ki:

   Ne zaman gidiyorsun

  2. Bünyamin dedi ki:

   1 İNCİ KOMD.TUG. K.YRD.LIĞI HV.İND. VE KOMD.EĞT.TB.KH. VE KH.TK./(KÖŞK) MELİKGAZİ/KAYSERİ kasım

   1. Adem dedi ki:

    Usta bilgi verirmksin ben şimdi gideceğim oraya

 3. Murat dedi ki:

  Wp gurubu varsa benide ekleyin

 4. Berkay dedi ki:

  Selamun aleyküm 25.10.2021 istanbuldan geliyorum grup için yazabilirsiniz.

  1. Taha dedi ki:

   Grup aktif mi ?

  2. Uğur dedi ki:

   2022 :03.03.celbi ve sevki olan varmı bi iletişim kuralım

   1. Uğurr dedi ki:

    03:03:2022 sevk olan varsa iletişim kuralım

    1. Serhat dedi ki:

     numaran varmı kral

   2. Uğur dedi ki:

    2022. 03.03 tarihde gidecek olan varmı devreler tertipler

   3. Serhat dedi ki:

    var dostum bende o tarihte geliyorum

    1. Abdurrahman dedi ki:

     Grup varsa benide alın

   4. Abdurrahman dedi ki:

    Var kardesim

    1. Talatcan dedi ki:

     1-2 Nisan’da ordayım gruba nasıl giriyoz

   5. Servet dedi ki:

    Gurup kapalı galiba 13/10/2022 Batman’dan geliyom

 5. Atakan dedi ki:

  20.05 buraya giden varsa instagramdan ulaşsın grup kurduk atakaanerdogann

  1. kaan dedi ki:

   ben 20 .5 reis

  2. Musa uçar dedi ki:

   Grubunuzu bulamadim

   1. Özal akdogmus dedi ki:

    20.05 benimde alın gruba 0531 740 7247

 6. Burak dedi ki:

  Bende buraya gelicegim Haziran’da
  Veya temmuzda tam bilmiyorum
  05433710783 telefon numara bu

   1. Sefa dedi ki:

    Bende gelicem allahın izniyle

    1. Huseyin uguz dedi ki:

     Bende haziran yaziyor temmuzda gelicem heralde benide ekleyin vp gurubuna 05532236495

 7. Ömer demir dedi ki:

  Kimler mart celbi wp gruplara ekleyin
  0505-135-8307

 8. Ersin Öztürk dedi ki:

  22.03.2021 gelen varsa benide wp gurubuna alın
  05510192272

 9. Uğur dedi ki:

  Bende martta gidecem arkadaşlar beni de WhatsApp grubuna alırsanız Antep ten geliyorm
  05384465960

  1. Erkam dedi ki:

   Evrak alma bitişim 20.05.2021 bende mersinden gelecem benide alırsanız 05522163508

 10. Ömer demir dedi ki:

  24/03/2021 kimler bu tarihte burda

  1. ANIL AVCI dedi ki:

   Acı son ne yazık ki kardeşim aynı kaderi paylaşıcaz 🙂 Hakkımızda hayırlısı

  2. Onur dedi ki:

   Nisanda Ankaralı birlikte

 11. Hamit dedi ki:

  28 ocakta geliyorum grup açanlar bana ınstagramdan ulaşabilir mi Instagram hamit.findik61 mesaj atın

  1. Yusuf dedi ki:

   Kardeşim bende 28 ocak varmıdır bir grup

 12. Adem yaşar kütahya dedi ki:

  Selam aleykum arkadaşlar celbi 25 kasım olanlar buna yorum olarak tel numaralarını atsınlar wp grup kuralim

  1. Hasancan dedi ki:

   0552 337 30 18 al kanka gruba Sivasliyim Balikesirde Geliyorum

  2. Resul dedi ki:

   05358759254

   1. Enes sönmez dedi ki:

    Wp gurubu aktifmi

  3. ali dedi ki:

   rize’den geliyorum

  4. Nesim dedi ki:

   05380146844

   1. Yasin dedi ki:

    22.03.2021 gidecek varsa beni eklesin

    05467219576

  5. Oğuz dedi ki:

   S.a arkadaşlar 02.10.2020 Eskişehirden geliyorum wp gurubuna alırmısınız benide
   0505 155 7854

  6. Erol dedi ki:

   05462150848 Muğla dan gelicem

  7. Ismail dedi ki:

   S.a arkadaslar bende izmirden gelecegim kasim ayinda benide gruba alirmisiniz

   1. Anil dedi ki:

    Tel no atarmisin

  8. Ugur erol dedi ki:

   05453826179 burdur dan gidiyorum 1 kasım pazar teslim olcam

  9. Ersu türkmen dedi ki:

   0507 137 89 02
   Wp gruba eklermisiniz

  10. Mehmet akif topcu dedi ki:

   0535 294 72 93 benide wp grubunuza alırsanız sevinirim girsunluyum Kocaeli’den geliyorum

  11. Can COŞAR dedi ki:

   Selamın aleyküm bende 27 aralık ta teslim oluyorum KARS dan geliyorum benide alabilirmisiniz gruba 05388196909

 13. Azad dedi ki:

  Benide Muş’tan geliyorum 05377872149

  1. Adem yaşar kütahya dedi ki:

   Teslim olma tarihi ne zaman

 14. Muhammet Emin Yenilmez dedi ki:

  Herkese merhaba arkadaşlar,devrelerim.Bende Osmaniye den geleceğim.Aslen Adanalıyım.Ekim ayının ilk haftası teslim oluyorum.0535 729 2052 grup varsa beni de eklerseniz sevinirim.Allaha emanet gardaşlar.

  1. Anıl dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar Aralık ayının son haftası İzmir’den geleceğim.
   1 İNCİ KOMD.TUG. K.YRD.LIĞI/(KÖŞK) MELİKGAZİ .Wp grubuna benide eklermisiniz.
   05079119173

   1. YUNUS dedi ki:

    Bende gaziantepten gelecem Aralık ayının son haftasında 05367390720 benide gruba alırmısınız

  2. Oğuzhan dedi ki:

   Selamün aleyküm devrelerim bende alanyadan gelecem aslen Aksarayliyim beni de wb grubuna alırsanız sevinirim 05304748608

   1. Adem yaşar kütahya dedi ki:

    Teslim olma tarihin ne

 15. Mazlum Deniz dedi ki:

  Arkadaşlar bende ikim ayında geleceğim beni de gruba alır mısınız size zahmet KAYSERİ MELİKGAZİ 1. KOMANDO TUGAY KOMUTANLIĞI

  05457373407

 16. Onur dedi ki:

  Wp grubuna benide ekleyin arkadaşlar Kahramanmaraş’tan geleceğim 9 ayın 30una ordayım
  05369829571

 17. Mustafa dedi ki:

  11/08/2020 kayseri hava indirme( melikgazi) wp grup varmı devreler 11 inde teslim olucam Çanakkale li

 18. Mustafa dedi ki:

  Devreler vp grup varmı 11 inde teslim olucam Çanakkale

 19. Uğur dedi ki:

  05532862304 wp grubuna ekleyin kardeşler

  1’İNCİ KOMANDO TUGAY KOMUTAN YARDIMCILIĞI
  HAVA İNDİRME VE KOMANDO EĞİTİM TABUR KOMUTANLIĞI
  MELİKGAZİ/KAYSERİ 30/09/2020

 20. Osman dedi ki:

  Kayseri hava indirme tugayı ( Melikgazi)
  30.09.2020 i tarihinde ordayım Angara’dan gelecem o zaman gidecekler beni de alın gruba

 21. emrullah acıkel dedi ki:

  benıde ekleyebılırsınız beyler hataydan gelicem 30/09 dior bendede 05340360572

  1. Onur dedi ki:

   Benide watsap grubuna alın bende 9 ayın sonunda Kayseri’ye askerliğe gelicem ismim onur İstanbul’dan gudiyorum

  2. Resul dedi ki:

   Wp gurubumuz 05378762234

  3. sami büyüktaşkapu dedi ki:

   bende konyadan geleceğim aynı tarih yazıyor grup varsa gelirim

 22. cengizhan dedi ki:

  ekim ayında bende teslim oluyorum Kırklareliliyim gruba zahmet olmazsa benide ekleyin

  05439105705

  1. Istanbullu dedi ki:

   Aynı yer aynı tarih kardeşim hakkimizda hayirlisu

   1. Mete dedi ki:

    1 İNCİ KOMD.TUG. K.YRD.LIĞI HV.İND. VE KOMD.EĞT.TB.KH. VE KH.TK./(KÖŞK) MELİKGAZİ gruba eklenmek isterim 05524843316

  2. Onur yaşar dedi ki:

   Benide watsap grubuna alın 30.09.2020 teslim oluyorum
   Numaram 05367950627

 23. Bayram dedi ki:

  1’İNCİ KOMANDO TUGAY KOMUTAN MELİKGAZİ/ KAYSERİ. 1 … 08 09 2020 de teslim olurum inşalah nerdesiniz devrelerim numaram 05458615846 siverekli

 24. Bayram dedi ki:

  Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığına 08 09 2020 teslim olucam siverekliyim 05458615846

  1. Sedat dedi ki:

   Suruçluyumm 08.08

 25. Erdem kaya dedi ki:

  30.09.2020 de oradayım 05511732270 gruba eklermisiniz

  1. Tamer dedi ki:

   Agaa benide alır mısın gruba 25.09 05436161203

  2. yaşar yılmaz dedi ki:

   ağustos-08 kayseri melikgaziye teslim olacağım gidecek arkadaşlar ulaşşsın kuşadası denizli bu iki yerden binebilirim 05313990759

  3. ibrahim yaşar dedi ki:

   bende ekim ayında teslim oluyorum 05462747663

   1. Onur yaşar dedi ki:

    Benide gruba alın bende 30.09.2020 teslim oluyorum numaram 05367950627

  4. hasan dedi ki:

   benide alın o gruba 5434891908

   1. Beytullah keskin dedi ki:

    30.09.2020 de teslim olacağım Ankara dan geliyorum 05347202148 gruba beni de ekleyin

  5. Cihan dedi ki:

   0544 869 76 44 eklermisiniz 08.08.2020

  6. Adem dedi ki:

   Selam aleykum acemilikten sonra mavi bereyi kimler takıyor

 26. Delil kılıç dedi ki:

  0537 050 7551 guruba benide ekLiyebiLirsiniz 06.30 ordayım Allahın iziniyLe.

 27. hüseyin yardımcı dedi ki:

  mrb arkadaşlar bende ağrıdan

  05530817004

 28. Muhammed Ali Kaplan dedi ki:

  Denizliden gelicem arkadaşlar. Büyük Bi ihtimal 1 Temmuz gibi teslim olucam wp grubu varsa ekleyin
  05548610152

 29. Yusuf Yaman dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar benim de Zincidere 1.komando tugayı wp ekleyebilir misiniz
  05550628604

 30. Deniz dedi ki:

  Kayseri 1. Komando Tugay Komutanlığına Haziran da düşen arkadaşlar WhatsApp grubu kuruldu haberiniz olsun, alım yapıyoruz bana ulaşın devrelerim 05456629008

  1. Murat dedi ki:

   5412464176 eklesene benide guruba

   1. Mustafa dedi ki:

    Benide alın 29 hazirandada ben gelicem

   2. Asım dedi ki:

    Selamın aleyküm amasyadan geliyorum
    Wp gurubu varsa benide ekleyin kardeşim

  2. Hasan Ersan dedi ki:

   Merhaba arkadaşlar bende 5 temmuzda teslim olacağım wp varsa ekler misiniz

   1. Hasan Ersan dedi ki:

    05379888612 Diyarbakır dan geliyorum

    1. Yunus Başarır dedi ki:

     0544 635 54 22 gardaş benide ekle cumartesi ordayım

    2. Lezgin Eser dedi ki:

     Bende Diyarbakır’da Katılıyorum

   2. Sadık dedi ki:

    S a mersinden geliyorum 02.10.2020 ordayım inşallah benide wp gurubuna alırsanız sevinirim

  3. Vedat dedi ki:

   Benide ekler misin kardeşim

   1. Vedat dedi ki:

    0539 583 73 80 İstanbul’dan

  4. Fevzi Can Özkul dedi ki:

   Beni de ekle gardaş 0551 456 5533

  5. Fevzi Özkul dedi ki:

   Beni de ekle gardaş 0551 456 5533

  6. Okan Aliş dedi ki:

   0542 730 12 82 30 haziranda ordayım benide ekleyin

  7. Emre dedi ki:

   Benide eklesene kardes
   0537 574 0884

  8. Asım dedi ki:

   Selamın aleyküm amasyadan geliyorum
   Wp gurubu varsa benide ekleyin kardeşim

   1. İrfan dedi ki:

    Numara verirmisiniz

 31. Samet iskefiyeli dedi ki:

  S.a bende trabzondan geliyom 7.6.2020 ordayim vatsap grubu varsa bnide ekleyin 05387884029

  1. Furkan dedi ki:

   Ben de ordayım 1.tugay istanbuldan geliyorum varsa grup benide alırmisiniz 06.06.2020 melik gazi köşk

 32. muhammet dedi ki:

  bende ordayım benide alırmısıniz,wp grubuna 05469304805

 33. Ali emre oruç dedi ki:

  Selamun aleyküm ankardan geliyom 1.komando tugayı bende ordayım varsa grup benide alın 0507 843 77 52

 34. Deniz dedi ki:

  Benimde 1.komutanlik 06.06.2020 teslim tarihi arkadaşlar, WhatsApp grubu kurulursa benide alın 05456629008

 35. YUNUS dedi ki:

  1.Komando Tugayı Komutan Yardımcılığı – KAYSERİ MELİKGAZİ ( KÖŞK ) 29 HAZİRAN . 0506 115 57 18 bende oradayım 🙂

  1. Mustafa dedi ki:

   Bende 29 haziran benide alın gruba 05306472115

  2. Yusuf dedi ki:

   Tertip ✋ bende o tarihte ordayım insallah. 0534 778 50 48 grup varsa benide eklermisiniz

  3. Emre cesur dedi ki:

   Benıde ekleyin gruba whatshapp 05389588384 İstanbul’dan geliyorum

 36. Mustafa EROL dedi ki:

  0546 590 94 65 benim de 1. Komando wp ekleyin

 37. Umut laçin dedi ki:

  Arkadaşlar benimde ekleyin
  05433351174
  6.6 2020 teslim tarihim
  1.komd.tug.k.yrd.lıgı(köşk melihgazi

 38. Mehmet dedi ki:

  Merhaba! Arkadşlr bende komando melikgazi 0543 2433990 30-06-2020 ordayım

  1. Müslüm dedi ki:

   Kardeşim bende 25.06 ordayım 05050003631 wp grup kurulursa benide alın

  2. Alihan Eryılmaz dedi ki:

   Yaptılarmı bi wp devre benide ekle yaparlarsa 05060210529

  3. berat dedi ki:

   06.06.2020 wp grubu kurulursa benide alırmısınız. 05442268385

 39. Furkan dedi ki:

  06.05.2020 de ordayım watp gurubu var ise veya yeni gelecek arkadaşlar ulaşsın 05464063374

 40. Muhammed Ali avcı dedi ki:

  21.03.2020 kayseri 1. Komando tugayı köşk melikgazi teslim olucam 0 543 541 76 74 ordu/Ünye

  1. Ramo komando dedi ki:

   Benide ekleyin whatsapa 05432922110

  2. Muharrem Eren dedi ki:

   Topram benide alın

   1. ismail özelçi dedi ki:

    Bende Diyarbakırdan wp gurubuna
    ekleyin
    05346956340

 41. Yılmaz dedi ki:

  19 marta melikgazi kışlasındayım watdap grubu varsa ekleyin.

  1. Fatih dedi ki:

   Celp ve sınıflandırma dönemi ne

  2. Fatih dedi ki:

   19 martta bende melikgazi deyim wp grubu varsa beni de alın
   5458043881

   1. tunahan sarılmıs dedi ki:

    21..3.2020 bende ordayım 05061599857 benide aın

    1. Umut dedi ki:

     S.aleykum beyler bende 21.03.2020 de oradayim varsa wp grubu benide çekin

  3. Sedat dedi ki:

   Bende 22 03 2020 de ordayım

   1. Sedat dedi ki:

    Bende 22 03 2020 de ordayım

    05309655707

   2. Kaan pişken dedi ki:

    05436432593 kardesim ekle

 42. Akif dedi ki:

  Arkadaslar 19 mart 2020 de kayseri melikgazi komando tugayi ciktiysa wp grup war haberleselim 05369297712

  1. Ahmet dedi ki:

   Acaba nasi bi yer bilginiz varmı benimde oraya ciktida

 43. Akif dedi ki:

  19 mart 2020 teslim olucam askerlik yerim orasi dustu wp grubu varsa ekleyin 05369297712

  1. Emir dedi ki:

   Mart22 varmı

 44. Muhammed dedi ki:

  Şubat 19 oraya gidicem 05374630475 giden varsa ulaşsın

  1. Hasan dedi ki:

   05447481201 şubat 1 de gidecem ulaşın arkadaşlar

   1. Beytullah dedi ki:

    Şubat 1 de bende orada olacağım

   2. Zeynel dedi ki:

    Şubat 2 de ordayım İzmir’den geliyorum 0507 0498234 wp grubu varsa haberleselim

   3. ömer dedi ki:

    05343818955

 45. Muhammed Doğan dedi ki:

  4 Aralık 1. komando tugayı melikgazi wp grubu varsa ekleyebilirsiniz arkadaşlar 05454672792

 46. Yusuf dedi ki:

  99/4 kayseri melikgazi wp grubu varsa benide ekleyin
  05362297157

 47. Enes dedi ki:

  Aralık 4 kayseri 1.komando tugayı wp grubu varsa benide ekleyin 05340601133

 48. NİHAT dedi ki:

  Wp grubu varsa eklesin herkes 5374539208

  1. Muhammet dedi ki:

   Varsa ekleyin 5522098418 3 kasım teslim

  2. Melih dedi ki:

   Kayseri komando Melikgazi(köşk) Aralık celbine gidecek olanlar watsapp grubu için yazabilir

   5343847195

   1. Enes kamış dedi ki:

    Ben aralık 4 te ordayım kardeşim 05340601133

    1. Okan dedi ki:

     Bende aralık- 5 te piyade misin

     1. Yusuf dedi ki:

      Wp grubumuz var okan 99/4 gelmek istersen alayım seni

     2. Hatip özkan dedi ki:

      Bende mart 19.da teslim olucam whtsap grubnz varsa benide ekleyin arkadaşlar NO 0543 8101178

     3. Mevlğt dedi ki:

      19 mart 2020 de hataydan geliyorum inşallah wp grubu varsa benide alırmısınız yabancılık çekmeyelim

     4. Mevlüt dedi ki:

      05388206647 grub varsa alın 19 martta geliyorum

 49. mustafa dedi ki:

  99/4 bende ordayim 05301522838 mersinden gidecek olan varsa ulaşsın

  1. Murat dedi ki:

   Dağıtım en çok nereye gidiyor oğlum oraya gidecek te

 50. ömer dedi ki:

  99/4 Kasım 1 05079020975 gurup varsa alın

  1. kadir dedi ki:

   kardeşim bende oraya düştüm tanışalım konuşalım 05519768038

   1. Emre cesur dedi ki:

    Benıde ekleyin whatshappa İstanbuldan geliyorum 05389588384

 51. Erdem dedi ki:

  Kasım 1 de bende oradayım oraya gidenler varsa tanışalım arkadaşlar bursa dan 05444212516

  1. Muhammed dedi ki:

   Kasım 1 ordayım inş 05444080831

 52. Tugay dedi ki:

  Bende ordayım aynı tarihte

 53. Ali dedi ki:

  12 aralıkta bende ordayım benimle bir kalkıcak olan varsa aasın 1inci bölükteyim 05419726463

 54. hakkı dedi ki:

  bende eylülün 7 sinde teslim olucam 05443408427 whatsap konusalım arkadaşlar.

 55. Mert dedi ki:

  Bende eylülün 6 sinda katilacagim.Whatsap grubu falan kurduysa bu tarihte gidecek olanlar benide alabir.05394859586
  TARSUSLU

  1. hakkı dedi ki:

   bende ayın 7 sinde teslim oluyrm

 56. Okan dedi ki:

  99/3 gidenler 21 i teslim oluyorum aynı tarihler varsa yabancılık çekmeyelim tanışalım
  5070666618

 57. Yakupcan Toker dedi ki:

  arkadaslar temmuz 20 sinde teslım oluyorum kayseri komando piyade 05495331350 grup varsa alırsanız sevinirim

 58. Yunus çamyar dedi ki:

  Arkadaslar celp 2 gidenler bana msj atsin wasaptan adim yunus 5399129092

 59. TALHA dedi ki:

  SELAMÜN ALEYKÜM BEN EYLÜL 5te BİRLİĞE TESLİM OLUYORUM BENİMLE BU TARİHTE KATILACAK OLAN ULAŞSIN KONUŞALIM GRUP VARSA GRUBADA ALABİLİR.
  05325996208

 60. Azmi aydın dedi ki:

  Görüşelim kardeşim 05388372336
  Aksaray varmı

 61. Ahmet dedi ki:

  99/3 Gaziantep’ten gelen var mı arkadaşlar varsa yazsın bana 05397315283 18 temmuzda teslim oluyorum ben

  1. Enes dedi ki:

   Benim de Anteplyim kardeşim 18 de

   1. Mücahid topcu dedi ki:

    Arkadaslar 20 sinde ordayim grup varsa alin 05301132958

  2. Celal şimşek dedi ki:

   Aynı yerdeyiz toprraaklarrimm gaziantep geliyorum orada görüşmek üzere:)))

 62. Onur dedi ki:

  Arkadaşlar 99/3 devre kaybı giden olup kimler var 0534 289 1157 wp grup’u varsa alabilirmisiniz

  1. Talha çınar dedi ki:

   Kardeşim ben eylül 5’te teslim oluyorum birliğe sakaryadan geleceğim

   1. Taner dedi ki:

    Kardeş bende 5 eylülde teslim oluyorum sakaryalıyım bende

    1. Ömer öztürk dedi ki:

     Bende eylülün 5. Teslim oluyorum bende sakaryalıyım

  2. Barış dedi ki:

   Bende oraya düştüm 3 ünde teslim oluyorum tanışalım kardeşim 05550414913

 63. Furkan dedi ki:

  Arkadaşlar buraya düştüm
  05374314948 tanışalım

  1. yunus çamyar dedi ki:

   arkadaslar nuraya düsdüm grup varsa gruba alın tanısalım 5399129092

   1. ferhat dedi ki:

    buraya dustum nasil bir yer parasut felan zormu

  2. Ahmet Kamışlı dedi ki:

   0545 323 84 82 bende buraya düştüm 20si teslim oluyorum whatsapp grubu var ise benide alır mısınız kardeşlerim tanışalım 🙂

   1. Gokalp gaygisiz dedi ki:

    Kardeşler ayin 20sinde Allahin izniyle bende ordayim varsa wp grubu toplaşalim yoksada kuralim

    Izmirlii

    1. Gokalp gaygisiz dedi ki:

     0553 881 7127

     1. Melih dedi ki:

      Eylul 5te teslim oluyorum bende grup varsa alabilirsiniz
      05375860138

    2. Furkan Uzun dedi ki:

     0541 647 5149 benide ekleyin l

 64. Muhammed nizameddin ateş dedi ki:

  Whatsapp grubu varsa beni alın şuanda kaçağım sorularım var çok yakında birlipr teslim olacağım için heycanlıyım +19029066982

 65. Bekir dedi ki:

  05445806429 benide alın

 66. Ahmet dedi ki:

  Beyler bende 99/2 gidiyorum gruba alırsanız tanışalım 0534 649 8548 izmirden giden varmı bu arada

  1. Adem ergün dedi ki:

   Selamın aleyküm bende 28 Nisa’n teslim oluyorum Ankaradan geliyorum 99\2 0531 511 03 46 gardaşım Benide gruba alırsanız sevinirim Allah’a emanet olun

  2. Ahmet dedi ki:

   Kayseri komando Melikgazi(köşk) BEN de oraya düştüm arkadaş lar benim ki nisan ayında nisan ayı olan varmı aranız da telefon numaram 05550722799

 67. Furkan dedi ki:

  99/2 arkadaşlar 28 teslim olacam benide alırmısınız guruba
  Aksaray

 68. Ali alperen dedi ki:

  Kardeşler bni alin gruba 99/2 gitcem bn de

  05300703252
  Tokatli

  1. Ali alperen dedi ki:

   28 teslim bnde

 69. Adem yilgin dedi ki:

  Bende 99/2 gidiyorum kayseri melikgazi 28 inde teslim olacağım 05436229526 başKa giden varsa bana ulaşabilir mi bide başkan wp ye alırmırmisin beni
  ÇANAKKALE

 70. osman dedi ki:

  05435658925 aga beni de alırsanız sevinirim

 71. Sinan dedi ki:

  99 2 wp gurubuna alirmisiniz 05394198115

 72. Anıl dedi ki:

  Bende 28 inde teslim olacağımm watsaapa benide ekleyin

  1. Metin dedi ki:

   Numara at kardeşim

   1. Anıl dedi ki:

    0546 735 97 14

   2. Berat dedi ki:

    Benide alsana kardeşim gruba 0507 119 1753

   3. İSA MEHMET dedi ki:

    benide eklermisin kardeşim gruba tel : 0535 311 10 38

   4. Oktay daşdemir dedi ki:

    Benide alırmısın 0543-836-08-99

   5. Balikesirli dedi ki:

    Kardes benide alirmisin 05383956473

    1. çankırı dedi ki:

     05464925854

     1. Ahmet yıldız dedi ki:

      05358486524 Kasım 1 ordayim

   6. Enescan dedi ki:

    05424305200 benide alın

  2. Özkan Salih Öztunç dedi ki:

   99/2 Wp Gruba Alırmısınız 0545 378 1599

 73. fırat dedi ki:

  beyler sa ayın 28 inde teslim olacagım birlige gidecek varsa ulaşsın 05313447964

  1. Mustafa dedi ki:

   Kardeşim Whatsaap Grup Var Bizde Gel

   1. BARIŞ dedi ki:

    BENİDE EKLE USTA 05366701196 NUMARAM

   2. Hüseyin dedi ki:

    Benide eklermisiniz kardeşm 05537156031

    1. Mehmet dedi ki:

     Usta benide eklesene gruba 05354267847

     1. Caner dedi ki:

      kardeş benide bi eklesene guruba sakaryalı varmı bakalım 5349149054

   3. Mustafa dedi ki:

    Kardeşim hataydan geliyorum bende 28 i teslim olacam bende herhalde Instagram adresim mazi.mf1 gitmeden birbirimizi tanıyalım biligisi olanlarda yazabilirse ıyi olur 05393108587 ekleyin bakalım

    1. Ünal dedi ki:

     Kardeş ben de hataydanım aynı yere gidiyoruz şimdiden tanışalım iyi olur watsaptan konuşalım bu benim numaran 05455884237

    2. Hyrtn dedi ki:

     Kardeş bende hataydan gidiyorum nersinden hatay ‘ın

   4. Seehat dedi ki:

    Kardeş benide alirmisin gruba 05394872055

   5. Hasan dedi ki:

    Selam kardeş gruba benide alır mısın 5345519308

   6. Hakan dedi ki:

    05530771779 kardeşim benide alırmısınız 28 nisanda teslim olacam

  2. tufan dedi ki:

   benim de 27 si teslim sakaryalıyım

 74. Derya dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar nişanlım 99/1 gitti ikmal de veya paraşütcü olması lazım eğitimlerinden bahsedermisiniz biraz ne derece zorlukta
  Ayrıca acemi birliği 2 ay mış orda doğrumudur ? Cevap yazarsanız sevinirim teşekkürler.

 75. Serhat Adil dedi ki:

  99/1 istanbuldan gidenler yazsın whatsapptan kardeşler

  1. Serhat Adil dedi ki:

   05551423423

 76. Ramazan dedi ki:

  99/1 hava indirme kayseri varsa devreşerim ep den yazın erken tanışma olur.
  05350384120

 77. Ömer gülyen dedi ki:

  Arkadaşlar bende sirnak silopiden gidecem varsa giden bana ulassin cevap yazsin

 78. Ridvan dedi ki:

  Arkadaslar bu hava indirme ne oluyor 99/1 gidiyorum

 79. orhan dayıoğlu dedi ki:

  99/1 gidecek olan arkadaslae whatsaaptan ulassinlar
  0539 294 99 61

  1. Savaş dedi ki:

   Melik gazimi

   1. orhan dayıoğlu dedi ki:

    evet

  2. Fırat AKTAŞ dedi ki:

   99/1 olanlar grup kuralım vatsaptan ordan bir birimizi tanıyıp en azından azda olsa gittiğimizde birbirimizi tanımış oluruz

   1. Cihan dedi ki:

    Bende 99/1 gidiyorum

 80. Yusuf yılmaz dedi ki:

  Bende fatsa dan gideceğim kardeş

  1. Fırat AKTAŞ dedi ki:

   Kardeşim 99/1 mi gidiyorsun

   1. Fırat AKTAŞ dedi ki:

    Arkadaşlar kayseri melik gaziye istanbul esenyurt ve yakın çevresinden 99/1 gidenler wahatsaaptan bana ulaşa bilirmi bende 99/1 gidiyorum

    1. Fırat AKTAŞ dedi ki:

     Telefon numaram 543 887 0356 watsaap tan yazabilirsiniz

     1. orhan dayıoğlu dedi ki:

      99/1 gidecek arkadaşlar isimiz cok zor

    2. Emre dedi ki:

     Bende istanbuldan geliyorum 3 ünde teslim olucam 05346553233 yazarsınız

     1. Muhammed dedi ki:

      Bende melikgaziye gidiyorum agustosta istanbuldan olanlay yazsın wpden 0533 691 52 79

   2. çağdaşyardımcı dedi ki:

    kardesim selamın aleyküm ben 99-/1gideceyim fakat yerim aciklandi
    1 İNCİ KOMD.TUG.K.YRD.LIĞI HV.İND. VE KOMD.EĞT.TB./KAYSERİ MELİKGAZİ askerlik acemi birliyim buraya düstü buranin acemi birliyi kac gun surecek yazarsan sevinirim

    1. Savaş dedi ki:

     Bende 1 gidiyorum kardeşim ayni yerdeyiz

     1. Savaş dedi ki:

      2 ay sürüyor galiba kardeşim

     2. çağdaşyardımcı dedi ki:

      savaş kardeşim bana şu telefon numarasindan ulasabilirsin kardesim 05522192375

     3. Komando ramazan dedi ki:

      20.03.2020
      Tarihinde bende bende allah izin verirse melikgazideyim
      Whatsaap ekleyin: 05432922110

    2. Tolga dedi ki:

     Kardeş bende 1 gidiyom Kayseri Melikgazi

    3. rumeysa dedi ki:

     Benim erkek arkdasim da suan orda acaba ona ulaşmak için yardım edersin bugün teslim oldu

 81. Meraklı biri dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,
  Erkek arladaşım benin de buraya düştü 2 kasım teslim tarihi fakat ben çok merak ediyorum nasıl biyer acemilik ne kadar sürecek bilgi verebilirmisiniz?

  1. bega dedi ki:

   2 ay benimde sevgilim 3 kasımda teslim oldu

   1. Maviş dedi ki:

    Benim sözlum de ayın üçüne teslim oldu 23 ne yemin töreni var

   2. Maviş dedi ki:

    Benim sözlum de ayın üçüne teslim oldu 23 ne yemin töreni var
    İnstagramdann bana ulasabilirmisin @mükremindilara

 82. emircan dedi ki:

  beyler lojistik destek komutanlığında olan yokmu 14.09.18 de tesim olucam instagramdan ekleyin yardımcı olun “emircan34”

  1. Ramazan Dost dedi ki:

   1 İNCİ KOMD.TUG.K.YRD.LIĞI HV.İND. VE KOMD.EĞT.TB./KAYSERİ MELİKGAZİ 98/4 sevk tarihim 30 /10/2018 başka gelen varsa buraya ulaşsın bana/ 0545 562 1139 / instagram : rmzndst07

   1. sercan çifçioğlu dedi ki:

    1 İNCİ KOMD.TUG.K.YRD.LIĞI HV.İND. VE KOMD.EĞT.TB./KAYSERİ MELİKGAZİ 98/4 sevk tarihim 30 /10/2018 başka gelen varsa buraya ulaşsın bana/ ssercncifcioglu / instagram acemilik kaç gün bilgisi olan varmı

    1. Cevdet dedi ki:

     60 gun acemilik gencler sorusu olan sorsun bana 98 3 ben acemiligi orda yaptim

     1. Emin bozoğlu dedi ki:

      Piyade olarakmı yaptın hocam acemiyi
      bide iceriye don atlet iclik filan alıyolarmı ?

     2. Mustafa dedi ki:

      Kardeşim merhabalar kardeşimi kasım 1 teslim ettik sen usta birliği nereye çıktı orda kalmasını tavsiye edermisin tskler

     3. Shshhs dedi ki:

      Kargo yollasam alabilir mi

     4. Cihan dedi ki:

      Abi acemilikte mi 2 ayda bitiyor

 83. Murat arat dedi ki:

  Bende otuz ocakta geliyorum. Acemilik kaç gün sürüyor

  1. Onursoyu dedi ki:

   Murat bende geliyorum sen hangi sehirden gidiceksin
   Instagram: onursoyuu

 84. Fehim Aydoğmuş dedi ki:

  Arkadaşlar bende balıkesirden gelicem 30. Da orda olucam benide ekleyin ek ye 05360636210 balıkesirden giden var mi

 85. Celal dedi ki:

  Selamın aleyküm bende konyadan 28 teslim olucam 05313614305 wp guruba ekleyin görüşelim

  1. Mahmut meşe dedi ki:

   Watsap grubuna kim alıyo 0507 526 5890
   İstanbul Arnavutköy

 86. Serhat dedi ki:

  İstanbul Beyoğlu varmı
  05372059345

  1. Yusuf c dedi ki:

   Var beyoğlu

 87. Tolga dedi ki:

  S.a yettiler bende kayseri melik gaziye düştüm silivriden 29 teslim olcam

 88. Yusuf c dedi ki:

  Slm bende istanbuldan 29 undan gidecem wp gurubunuz varsa ekleyin arkadaşlar yardımcı olalım birbirimize5534921063

 89. İrfan Can dedi ki:

  arkadaşlar whatsapp grubumuz var gelmek isteyen https://chat.whatsapp.com/Lm7HlcgcDf93bRppo0YMuz

  1. Onur dedi ki:

   538 065 2856 istanbul eyüp den geliyorum 30 da teslim olucam whatsapp grubuna eklermisiniz

  2. Zeynel dedi ki:

   Bende bu hafta gideceğim 2 sinde teslim gruba alırsanız iyi olur

   1. Zeynel dedi ki:

    0507 049 82 34 İzmir Zeynel

 90. halil ibrahım dedi ki:

  sen antebin hangi köyündensin

 91. Yusuf tnrtnr dedi ki:

  beyler istanbuldan geliyorum 05469087291 grup varsa alabilir misiniz

 92. Zeynel dedi ki:

  05365461792 kardeşler bende bursadan gelicem 27sinde teslim olucam Melikgazi ye guruba eklermisiniz

 93. Oğulcan kazancı dedi ki:

  05455983453 arkadaşlar benide ekleyin 27 sinde ordayım

 94. Yunus dedi ki:

  İzmit’te gelen yokmu watsap grubuna benide alın 05305969819

 95. Cevdet dedi ki:

  Bende istanbuldan geliyorum whatsap gurubu varsa benide alin 0539636 0613

  1. Selahattin dedi ki:

   Arkadaslar bende kayseri melikgaziye dustum yardimci olurmusunuz

 96. Taner dedi ki:

  selamın aleykum arkadaslar bende melikgaziye düstüm acemilik 05530332584 telefon wp gurubu varsa alabilirsiniz toplu birlik olalım

 97. Muhammet dedi ki:

  Bende Konya’dan 27 sinde teslim oluyorum ekleyin wp ye arkadaşlar
  05379644251

  1. uğur dedi ki:

   bende 29 da teslim olacagım,

   1. Yusuf c dedi ki:

    Slm bende istanbuldan 29 unda telsim olacam wp gurubunuz varsa ekleyin arkadaşlar5534921063

    1. Osman dedi ki:

     Kayseri hava indirme tugayı Melikgazi
     30.09.2020 tarihinde ordayım Angara’dan gelecem beni de ekleyin gruba 0552 455 97 98

  2. uğur dedi ki:

   05419767640 benide alırmısınız gruba
   Çorum/merkez

 98. Kasim dedi ki:

  29 unda teslim olucam birlik beraberliği koruyalım 0545 578 47 36 98/3

 99. Onur dedi ki:

  Mardin’den gelecem 27 si ordayım kardeş 05424304568 eklersiniz Hepimiz için hayırlısı olsun

 100. Mustafa dedi ki:

  Arkadaşlar bende antepden geliyorum 28 de oldayım gurup kuralarsin benide bekleyin 05464344577 kardes

 101. kerem dedi ki:

  bende aydın söke den geliyorum 05349876762 watsap grubuna ekleyin

  1. Faruk dedi ki:

   Slm arkadaşlar bende istanbuldan gelecem benide ekleyebilirmisiniz .05416607935

 102. kerem dedi ki:

  bende aydın söke den geliyorum 05349876762 watsap grubuna ekleyin

 103. Abdulbaki dedi ki:

  Benide guruba alın Artvin HOPA 05377450853

  1. Onur dedi ki:

   Kardeş bende vandan gelecem 29 da oraya

   1. Ömer dedi ki:

    Bizde vandan geliyoruz iki kişiyiz

   2. Emrullah dedi ki:

    Kardeş bende wandan gelecem 05314627191
    Beni arayın iletişime geçelim

 104. Abdulbaki dedi ki:

  Selamun aleyküm 29 unda ordayim Artvin Hopadan geliyorum

 105. İlker dedi ki:

  Bende İstanbul’dan düştüm gruba benide ekleyebilirsiniz
  05378115670

 106. Salih dedi ki:

  Bende TEKIRDAG/ÇERKEZKÖYDEN GELİYORUM HAKKIMIZDA HAYIRLISI ARKADAŞLAR

  0553 822 6693 WHATSAP

 107. Burak dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar Benimde burası çıktı Kastamonu dan gidicem 28 de teslim olucam birlik beraberlik olsun üst devreler karşı 05425952192

  1. Burak dedi ki:

   Ben ızmır urladan gelıcem benımde buraya cıktı hadı hayırlısı

 108. Ersin dedi ki:

  İzmirden gelen varsa whatsapp tan yazsin 0554 657 43 77

 109. Ersin dedi ki:

  0554 657 43 77

 110. Emre Çakır dedi ki:

  Arkadaşlar Bende buraya düştüm herkez bana ulaşsın 05303398145 ORDU

 111. Mevlana dedi ki:

  Adanadadan gelecek kardeşlerim 27 sinde teslim olan arasın 05456254741

 112. Mesut dedi ki:

  Bende 29unda teslim oluyorum
  05327623786

 113. Barış Şahin dedi ki:

  Arkadaşlar bende Muğla Fethiyeden Geliyorum bu ayın 29 unda teslim olacağım 05465105154 Birbirimize Sahip Çikalım 🙂

 114. Emre dedi ki:

  Tertiplerim bnde denizliden dustum

  1. Barış Şahin dedi ki:

   Yakinsin kardesm bende fethiyeden

 115. Mert dedi ki:

  27 sinde teslimim ankaradan gitcek arkadaslar arasinlar 05436540702

  1. Emre dedi ki:

   Kardesim göruselim

 116. Mert dedi ki:

  Bende 27 sinde ordayim ankaradan gitcem kardaslarim arayin haberleselim.

 117. Gökhan dedi ki:

  Tekirdağ/Çerkezköyden geliyorum selamın aleyküm wp grubuna alın 05337366231

  1. Gökhan dedi ki:

   Bende şüleburgazdan geliyorum adaş

  2. Gökhan39 dedi ki:

   Adaş yaz bana wpden 0541 236 31 40

 118. berat dedi ki:

  Ankaradan gelicem 0534 475 3805 Gruba alırmısınız ankaradan gidecekler ulaşsın beraber teslim olalım birlikte hareket edelim

 119. Ozan dedi ki:

  Whatsapp grubuna ekler misiniz devreler 05432724822

 120. Okan dedi ki:

  Bende buraya düştüm devreler arasın 27 si teslim olcam 05423606759

 121. Tuncay Tombaş dedi ki:

  05394808808 Ordudan geliyorum 27 si teslim olucam

  1. Ertuğrul uzun dedi ki:

   Kardeşim bende fatsa dan gitcem beraber gidelim

 122. Kadir dedi ki:

  Bende ankaradan düştüm 0539 511 5109

 123. Kemal dedi ki:

  ARKADAŞLAR YORUM OLARAK NUMARA ATIN EL KURULDU KONUŞALIM Bİ

  1. Sabri Can dedi ki:

   5393831724 bende oraya düştüm devrem

  2. Yılmaz dedi ki:

   05340683346 mersinden gidicem ekle reis

  3. Mevlana dedi ki:

   Adanadan düştüm benide al gruba 05458256434

  4. Soner dedi ki:

   05456254741 98/3 bnde buraya düştüm wp grubuna alın

 124. Nihat dedi ki:

  Selamin Aleykum benimde buraya düştü tertipler wp grup ekleyin 05442498189

 125. Sabri marangoz dedi ki:

  Bende ordudan buraya düstüm arkadslar

  1. orhan dedi ki:

   dayı 05454177031 wsaptan yaz bende buraya dustum

   1. Oğuz dedi ki:

    0544 470 17 36 Benide alın wp grubuna 27sinde ordayim

    1. Yılmaz dedi ki:

     bende oraya düştüm 05340683346 alın grubaa

     1. Selçuk dedi ki:

      Akrdaşlar 99\3 4 Eylül de teslim olacam ELAZIĞ DAN GELİYORUM
      05347223517

  2. Nihat dedi ki:

   Ben samsun dan tertip

 126. yılmaz dedi ki:

  27 temmuz teslım oluyorum 05340418991 arayın

 127. Ersin dedi ki:

  S.a arkadaşlar 27 temmuzda İzmirden geliyorum herkese hayırlı teskereler ! TAM35;)

  1. Jsşdkfkd dedi ki:

   Numaranı yazar mısın

   1. Kemal dedi ki:

    Wp grubuna alım için mi

   2. Karslı dedi ki:

    05355983238 ekleyin arkadaslar

  2. Çağlar dedi ki:

   Dostum bende manisadan görüselim 27 sınde orda

   1. Ali Rıza dedi ki:

    Bende Manisa akhisarda kardeşim

 128. Yildiray dedi ki:

  Wp gurubuna ekleyin bende agustosta burdayim 0536 716 28 43

 129. Abdulbaki dedi ki:

  Ağustosta da gidecek arakadaşlar numaram orda ulaşsın haberleşelim yada watsaptan yazasın 05377272878

 130. Abdulbaki dedi ki:

  Benimde acemilik orası tefilin bitiyor ağustos da ordayim haberleşelim arkadaşlar beraber gidelim 05377272878

 131. Mehmet dedi ki:

  tertipler wp grubu kuralım haberleşelim irtibat halinde girelim bölüğe
  506 823 29 43

  1. Nurdan dedi ki:

   Meraba birşey sorabilir miyim

 132. burak dedi ki:

  Acemiliğim buraya çıktı Hayırlısı olur inşALLAH 0535 384 3650

  1. Mahmut Gun dedi ki:

   SELAMIN ALEYKÜM BEYKER BNDE BURAYA DÜŞTÜM 28 NINDE TESLIM VP GURUBUNUZ VARSA BNIDE ALIN GORUSELIM TANIŞALIM 05439046956

 133. muzaffer dedi ki:

  benimde buraya düştü askerlik

  1. Emre dedi ki:

   Benimde buyaraya düştü

 134. Sezai dedi ki:

  Arkadaslar acemi birlik kaç gün sürüyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

 135. Erkan HİÇYILMAZ dedi ki:

  Kayseri 1.Komando Tugay Komutanlığı’na 19/02/2018

  Kayseri/Zincidere

  Saygıdeğer Komutanlarımıza ;
  Tugayınızdan genel olarak 81-82-83-84 yıllarında askerlik yapmış ve birçoğumuz
  Güneydoğuda görev yapmış Er ve Erbaşlarız.Zaman zaman İstanbul’dan tugayımızı 17 Aralık 2017
  Şehitleri Anma Proğramı ve diğer tarihlerde ziyaretlerde bulunmuş gurup olarak,Tugayımızdan her dönem terhis olan veya Şehitlik mertebesine ulaşmış,Gazi olmuş kardeşlerimizin evlatlarına,şahsiyetlerine yardımcı olmak,onları moralmen maddi manevi yardım etmek ve sosyal aktivitelerin içine alarak sivil yaşantılarına destek olmak amacı ile ,her yönü ile Kurumsal Sivil Toplum Örgütü olarak Erciyes Mavi Kartalları Dayanışma Yardım ve Kültür Derneğini 04.01.2018 tarih itibari ile kurmuş bulunmaktayız.Derneğimiz üyeleri tamamı ile Mavi berelilerden ( Kayseri-Bolu) oluşmaktadır.Ülkemizin her yerinden üyelerimiz mevcut olup,aramızda irtibatı kaybetmediğimiz ve halen görüştüğümüz kader birliği yaptığımız Komutanlarımız da onur üyelerimizdir.24.02.2018 tarihinde saat 13;00 te Kadıkoy/İSTANBUL adresinde yapacağımız açılışımıza katılımlarınızı bekler, saygı ve selamlarımızı sunarız.

  Program: Saat ;13;00 Açılış
  1 Dakikalık saygı Duruşu
  İstiklal Marşı-Komando andı
  Kurdele kesilmesi
  Kokteyl –Aden otele intikal
  Saat; 15;00-18;00
  Kadıköy Aden Otel
  Saygı Duruşu-İstiklal Marşı
  Brifing-Barkovizyon Sunumlar
  Konuşmacılar

  Adres: Rıhtım Cad.Rasim paşa Mah. Nüzhetefendi Sok
  No:50/A Kadıkoy İSTANBUL
  Mail: iletisim@emkder.org
  Tel: 0216 450 50 70
  Gsm;0555 033 50 70
  Erkan HİÇYILMAZ
  Genel Koordinatör: 0554 587 69 79

 136. Cemil dedi ki:

  Sa acemi askerlerin dagıtımı tek tek mi oluyor.yoksa acemılıkte tım olarak 17 veya 23 kişi bırlık olarak mı gonderılıyor

  1. Kadir albayrak dedi ki:

   Bnn gidecem acemi kaç gün suruyor

   1. Mustafa dedi ki:

    Gittigimiz yerde ortalama 2 ay sýrüyor tertip

    1. ferdi dedi ki:

     Arkadaslar yemin torenı nezman 22sımı 23umu

     1. Yavuz dedi ki:

      Tertip bende buraya düştüm beraber teslim olabiliriz wp den yazın 530 418 63 37.

     2. Mehmet dedi ki:

      18 temmuzda alanyadan teslim oluyorum 99/3
      5375223580 wp grup varsa ekleyin

  2. Erdem dedi ki:

   99/4 kasık bir kayseri 1 komando tugay
   Wahatsap gurubu var yazın arkadaşlar 05444212516

   1. NİHAT dedi ki:

    Bende oradayım

    1. NİHAT dedi ki:

     5374539208 Kasım 1 oradayım

     1. Yunus dedi ki:

      Nerden usta

   2. Nurkan dedi ki:

    Acemiliğim oraya düştü 30 hazirnda ağrıdan 05387152960

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.